Aizved savējos uz restorānu un palīdzi citiem tikt uz skolu

02. Sep 2018, 19:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šogad pirmā skolas diena - 3. septembris. Diena, kurā ielas piepildīs bērnu satraukums un smiekli, asteru un gladiolu smaržas. Pirmā skolas diena vienmēr ir īpaša, jo šajā dienā - ikvienā ģimenē, kurā kāda no atvasēm uzsāk bērnudārza vai skolas gaitas, tiek svinēti svētki! Un svētki ir vajadzīgi mums visiem. Prieka nevar būt par daudz, tāpēc - par prieku sev un savai ģimenei, arī Jūs, noteikti, meklēsiet iespēju dotos uz kādu restorānu, lai baudītu svētku maltīti! 

Arī šogad, Tev ir īpaša iespēja, radot svētkus savai ģimenei, palīdzēt citiem tikt uz skolu! 

3. septembrī ikviens tiek aicināts ģimenes pusdienas vai vakariņas apvienot ar labu darbu veikšanu! Izvēlies savas ģimenes maltītei labu vietu - kafejnīcu vai restorānu, kas piedalās akcijā „Aizved savējos uz restorānu un palīdzi citiem tikt uz skolu!”, un šie restorāni ziedos 10% no dienas ienākumiem SOS ģimenēs augošo bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.

Tikai pēc dažām dienām sāksies jaunais mācību gads - priecīgs notikums bērniem, kurus atbalsta ģimenes. Šajā laikā uz skolu dosies arī daudzi, kuriem, diemžēl, trūkst vecāku uzmanības un atbalsta mācībās, kā arī nav neviena, ar ko dalīties piedzīvotajā un pārdzīvotajā. Dažiem bērniem skola ir vienīgā vieta, kur sajust pieaugušo atbalstu un paēst siltas pusdienas.

20180831232743-48465.jpg

Šādu bērnu Latvijā ir daudz. Alkohols, emocionālās un finanšu problēmas atņem pieaugušajiem vēlmi un izpratni par nepieciešamību rūpēties, aizsargāt un atbalstīt savus bērnus. Diemžēl daudz bērni izaug arī bērnu namos.

SOS bērnu ciematu ģimenes ir uzņēmušās ikdienas rūpes par bērniem, kuri zaudējuši savas bioloģiskās ģimenes, sniedzot viņiem mājas un ģimeni SOS bērnu ciematos. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), divās integrētajās ģimenēs Iecavā, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu bērni, līdzīgi kā vienaudži, apmeklē tuvīnās apkārtnes skolas un bērnudārzus. 3. septembrī uz skolu dosies 123 skolas bērni, kuri aug SOS ģimenēs, un 5 no tiem ir pirmklasnieki.

20180831232919-94072.jpg

Katrā no SOS ģimenēm aug 4-6 bērni, tādēļ ļoti nepieciešams atbalsts bērnu sagatavošanai skolas gaitām.

Restorāni un kafejnīcas, kas piedalās 3. septembra akcijā "Aizved savējos uz restorānu un palīdzi citiem tikt uz skolu!" apņēmušies ziedot 10% no saviem dienas ieņēmumiem SOS ģimeņu atbalstam.


Restorāni, kurus apmeklējot varēsiet sniegt atbalstu, atrodami >>>>ŠEIT!

Atver karti un izvēlies vietu savas ģimenes svētku pusdienām!