Karantīnas dēļ slēgta skola Jelgavā

Karantīnas dēļ slēgta skola Jelgavā

25. Nov 2011, 21:33 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jelgavas Izglītības pārvalde informē, ka Jelgavas 2.pamatskolas direktore ir pieņēmusi lēmumu skolā noteikt trīs dienu karantīnu, jo skolēnu saslimstība ar gripu ir pārsniegusi 50%. Kopumā pilsētas izglītības iestādēs skolu neapmeklējošo bērnu skaits nepārsniedz 40%.

 

Jelgavas 2.pamatskolā karantīna būs no 26.janvāra līdz 28.janvārim. Kavētās mācību dienas tiks atstrādātas 1., 2. un 3.jūnijā.

 

25.janvārī Jelgavas pilsētas Pretepidēmiskās komisija atstājusi spēkā Jelgavas pilsētas pašvaldībā rīkojumu «Par gripas un citu aktuālo augšējo elpošanas ceļu infekcijas slimību profilaksi», informē pašvaldība. Latvijas Infektoloģijas centra veiktajā monitoringā trešajā gada nedēļā saslimstības līmenis ar gripu Jelgavā ir 462,1 saslimušie uz 100 000 iedzīvotājiem.

 

Latvijas Infektoloģijas centra veiktajā monitoringā trešajā nedēļā saslimstības līmenis ar gripu Jelgavā ir 462,1 saslimušais uz 100 000 iedzīvotāju.

 

Ņemot vērā šo rīkojumu, no 27.janvāra uz 28.februāri ir pārcelts Jelgavas pilsētas bērnu un jauniešu deju kolektīvu koncerts "Mūsu mājā dejo tā".

 

Jelgavnieki.lv

Foto: LETA