10 iemesli, kāpēc bērnu vasarā sūtīt uz Bindenti nometni

10 iemesli, kāpēc bērnu vasarā sūtīt uz Bindenti nometni

25. Apr 08:51 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vasaras nometnes sniedz bērniem un jauniešiem neaizmirstamas piedzīvojumu un mācību pieredzes. Bindenti nometne izceļas ar savu pieeju, kas balstīta uz veselīgu dzīvesveidu, radošumu un personīgo attīstību. Šeit ir 10 iemesli, kāpēc šī nometne var būt lieliska izvēle jūsu bērnam šovasar.

Veselīgs dzīvesveids: Bindenti nometnē tiek likts uzsvars uz veselīgu dzīvesveidu, kas ietver nodarbības svaigā gaisā, regulāras fiziskās aktivitātes, sabalansētas ēdienreizes un nepieciešamā dienas ūdens daudzuma uzņemšana.  Tas viss ietekmēn un veicina gan fizisko, gan garīgo labklājību visas nometnes laikā.

Individuāla attieksme: Katram nometnes dalībniekam tiek piešķirta individuāla uzmanība, veicinot pozitīvu komunikāciju un savstarpējo cieņu.

Forši pedagogi: Nometnē strādā kvalificēti un aizrautīgi pedagogi, kas ne tikai māca, bet arī dalās savā entuziasmā un mīlestībā pret mācīšanas procesu.

Interesanti notikumi: Katra diena nometnē ir piepildīta ar dažādiem notikumiem un aktivitātēm, kas rūpīgi izstrādātas, lai stimulētu jaunu prasmju apgūšanu un radošo izpausmi.

Vispārīgās attīstības nodarbības: Bērniem tiek piedāvātas dažādas nodarbības, kas palīdz attīstīt vispusīgas iemaņas - gan fiziskas, gan intelektuālas, kas veicina personisko izaugsmi.

Radošās darbnīcas un meistarklases: Nometnē bērni var apgūt arī radošas prasmes, piemēram, mākslu, amatniecību vai teātri, kas veicina radošo domāšanu un pašizteiksmi.

Vides izzināšana: Nometnes programma ietver ekskursijas un dabas taku izpēti, kas bērniem ļauj tuvāk iepazīt un izprast apkārtējo vidi.

Sātīgas un veselīgas ēdienreizes: Veselīga uztura nozīme tiek uzsvērta visā nometnes laikā, nodrošinot, ka bērni saņem visas nepieciešamās uzturvielas un ir nodrošināti ar 5 sabalasētām ēdienreizēm – brokastis, pusdienas, launags, vakariņas un naksniņas.

Labiekārtoti viesu nami ar visām ērtībām: Bērni dzīvo labiekārtotās viesu nama teritorijās un telpās, kurās ir pieejamas visas mūsdienu ērtības, lai nodrošinātu komfortu un drošību visas nometnes laikā.

Privilēģiju atlaides: Domājot par bērniem, kas nometnēs atgriežas atkārtoti vai ierodas nometnē ar brāļiem, māsām vai ir Latvijas Goda ģimenes – daudzbērnu ģimenes, tiek piedāvāta virkne privilēģiju atlaides. Ik gadus BINDENTI nometnes organizatori piedalās arī pašvaldību rīkotos konkursos ar mērķi iegūt līdzfinansējumu konkrētās pašvaldībās deklarētiem bērniem. Un arī šajā gadā tas ir izdevies. 15 bērniem no Limbažu novada, 15 bērniem no Siguldas novada un 40 bērniem no Ādažu novada ir iespēja pieteikties uz šo līdzfinansējumu.

Bindenti  nometne piedāvā plašas iespējas bērniem un jauniešiem piedalīties gan diennakts, gan dienas nometnēs, kas notiek vairākās Latvijas vietās: Siguldā, Ādažos, Talsos un Salacgrīvā. Katra no šīm lokācijām ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu gan drošu un aizraujošu vidi, gan ērtu piekļuvi no dažādām Latvijas pilsētām.

Diennakts nometnes piedāvā bērniem un jauniešiem pilnu nometnes pieredzi, ļaujot tiem palikt nometnes teritorijā visu nometnes laiku, kur tie var pilnībā izbaudīt visas aktivitātes un programmas, kā arī veidot ciešākas draudzības ar citiem nometnes dalībniekiem. Tās ir lieliska iespēja bērniem pilnībā iegremdēties nometnes piedzīvojumos, attīstīt pašdisciplīnu un patstāvību. Savukārt dienas nometnes ir piemērotas tiem, kuri vēlas piedalīties dienas aktivitātēs, bet vakaros atgriezties mājās. Daudzi vecāki izvēlas šo iespēju, lai nodrošinātu bērniem strukturētu un izglītojošu nodarbinātību vasaras laikā, neaizstājot mājas vidi ar nometnes dzīvi.

Abu tipu nometnes Siguldā, Ādažos, Talsos un Salacgrīvā ir aprīkotas ar nepieciešamo infrastruktūru un nodrošinātas ar kvalificētu personālu, lai garantētu katram dalībniekam ne tikai jautru, bet arī drošu un izglītojošu laiku. Nometnes programmā iekļautas dažādas aktivitātes, kas veicina bērnu fizisko un garīgo attīstību, komandas prasmes, radošumu un savstarpējo sapratni.

Izvēloties Bindenti nometni, jūs ne tikai dodat iespēju bērnam pavadīt vasaru aktīvi un jautri, bet arī veicināt viņa personīgo un sociālo attīstību. Tā ir lieliska iespēja mazajiem izkļūt no ikdienas rutīnas, iegūt jaunus draugus un uzkrāt spilgtas atmiņas uz mūžu.

Uzzini vairāk www.bindenti.lv