VideoPADOMI: Kā iegūt mirdzošu izskatu ar grima palīdzību?

07. Mar 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kura gan no mums nevēlas sev mirdzošu sejas ādu un kā ar rokas mājienu aizslaucīt visas noguruma pazīmes? Protams, ka ikviena!

Tāpēc noskaties video, kurā make up māksliniece ar vairāk nekā 10 gadu stāžu Dita Grauda dalās ar padomiem, kā ikdienā atsvaidzināt savu sejas ādu. 

Pirms lietošanas neaizmirsti mitrināt ādu

D. Grauda atklāj, ka mirdzošas sejas ādas noslēpuma pamatā ir konsīlers, ar kura palīdzību var atsvaidzināt sejas ādu, noņemt noguruma pēdas un arī noslēpt lokus zem acīm. Runājot par konsīlera lietošanu, nereti sievietes sūdzās, ka tas sastājas ādas rieviņās, neglaimojot skaistumam. Iemesls tam ir sausa āda, tāpēc make up māksliniece atgādina, zona zem acīm ir plānāka, tāpēc šī sejas zona iepriekš kārtīgi jāmitrina.

Starp daudzajiem atrodi savējo

Tirdzniecības vietās pieejami dažādas konsistences, kā arī krāsu konsīleri, sākot no plānākiem, kas iepildīti tūbiņās un uz sejas uzklājami ar otiņas palīdzību, nedaudz sedzošākiem konsīleriem, kas iepildīti tūbiņās, un beidzot ar vissedzošākajiem konsīleriem, kuri tiek piedāvāti kompaktos veidos. Kuru izvēlēties sev? Grima māksliniece iesaka testēt toņus un veidus, lai atrastu sev piemērotāko. Piemēram, ja zem acīm ir izteikti tumši loki, var izmantot kompaktos konsīlerus, tiesa, pastāv iespēja, ka tos uz sejas varēs nedaudz pamanīt, tāpēc jāizvēlās konsīlers, kas ir nedaudz gaišāks par sejas tonu.

Uzklāšanas veidam ir nozīme

Bieži vien sievietes tonālos krēmus un konsīlerus uz ādas uzklāj ar rokām, taču make up māksliniece atgādina, ka šādos gadījumos tie uz sejas nesaglabās ilgstošu noturību, tāpēc ieteicamāka izvēle ir sūklīša vai otiņas izmantošana. "Ar sūklīti klājums izskatīsies dabiskāk, kā arī būs vieglāk kontrolēt uzklāšanas biezumu," teic Dita Grauda. Viņa iesaka konsīleru ar otiņas palīdzību zem acīm uzklāt ar svītrām vai punktiņiem, bet pēc tam to ar piespiedošām kustībām ar sūklīti izlīdzināt sākot no acs iekšējā kaktiņa. Lai efekts būtu perfektāks, konsīleru jāuzklāj platā līnijā, arī gar degunu, neaizmirstot to uzklāt arī uz plakstiņiem un acu ārējos stūrīšos.