Vasaras rekomendācijas: motorolleri un mini zoo Kuldīgas novadā

Vasaras rekomendācijas: motorolleri un mini zoo Kuldīgas novadā

29. Jul 2021, 20:11 Linda Paulauska Linda Paulauska

Raksta Linda Paulauska, bloga Esence.lv autore.

 

Mūsu ģimenē vislabāk darbojas spontānie izbraukumi. Vienā no tādiem devāmies šonedēļ: Kuldīga, Dundagas eksotisko dzīvnieku Zoo, Dundagas pils, Kolka, Kolkasrags, Lauku sēta - zoo ''Zemturi”, Liepāja.

Brauciens lielisks, bet šeit vēlos izcelt patiesi rekomendējamus jaunatklājumus. Sagadījās, ka abi ir Kuldīgas novadā.

Kuldīgas pilsēta pati par sevi ir apskates vērta. Tā ir mana dzimtā pilsēta, pazīstu ikkatru mazo ieliņu, bet katru reizi mani pārsteidz uzņēmīgi cilvēki, kuri rada arvien jaunas un interesantas iespējas pilsētā.

Šoreiz mēs nomājām Kuldīgas šarmam tik ļoti piestāvošos “Vespa” motorollerus. Apbraukājām Kuldīgu, tās apkārtni. Tik tiešām no sirds iesaku visiem, visiem. Gan Kuldīgu, gan motorollerus, Ļoti patika "Rent Vespa Kuldīga" komunikācija - viegli, ērti un superātri!

Maza pilsētas reklāma. Kā gan nereklamēt savu mīļāko vietu? Man ļoti patīk Kuldīgas attīstība un tik ļoti kvalitatīvs ir kļuvis tūrisms! Lai gan Kuldīgu zinu ļoti, ļoti labi, es patiesi izbaudu katru viesošanās reizi. Mani pārsteidz dažādi jaunievedumi pilsētā – radoši industriālais kvartāls, Rumba buss, tāpat arī kafejnīcas, piemēram, šķietami necilā pagalmā izviedotā kafejnīca Circus jau tūlītēji ieguva vietējo un viesu uzmanību. Ļoti labprāt iegriežos vietās, kuras jau savu vietu iekarojušas – Rezidence Kafe Venta, arī izklaides ir nemainīga vērtība – strūklaka pie Domes, bānītis, protams, Ventas rumba.... Man ir tik daudz ko teikt par Kuldīgu. Šķiet būs jāsagatavo Kuldīgas rekomendāciju raksts.

Bet šoreiz par manu personīgo jaunatklājumu – Vespa motorolleru nomu Kuldīgā. Lieliski! Es tik ļoti izbaudīju, 2 stundu izbrauciens šķita par maz. Vīrs teica: "nākamreiz uz visu dienu!"

 

Mans otrs rekomendējamais jaunatklājums ir Lauku sēta - zoo ''Zemturi” Turlavas pagastā.

Garām braucot nolēmām “ieskriet”. Mūs sagaidīja viesmīligs suns. Pēcāk pievienojās arī saimniece Kristīne, kura šeit saimnieko kopā ar ģimeni. Absolūti apbūras viņas šarms un mīlestība pret loloto lauku sētu. Zoo iemītnieki ir samīļoti un apčubināti, saimniece ar katru aprunājas un palutina ar gardumiem. Šķiet katram mīlulim ir īpaša vieta lauku sētā un saimnieku sirdī.

Jāpiemin, ka esmu bijusi vairākos mini zoo – ir forši, bet šī vieta ir patiesi rekomendējama. Man personīgi ir ļoti svarīga estētiska un sakārtota vide. Šajā lauku sētā par to ir īpaši padomāts. Saimnieki ir pievērsuši uzmanību gan lielu, gan mazu apmeklētāju ērtībai un lauku sētas vizuālajam noformējumam. Šeit var smelties gana daudz radošo ideju – lauku sētas kafejnīca ir šarmanti iekārtota, netrūkst māksliniecisko elementu un pat teritorijas karte ir gleznota! Jā, detaļās ir nozīme!

Ir ļoti laba sajūta pēc apmeklējuma - dzīvnieciņi ir laimīgi un saimniece tik sirsnīga. Patiesi rekomendēju, jo mēs brauksim vēl.

Ar saimnieci Kristīni ātri atradām kopīgu valodu. Neviļus esam norunājušas interviju, jo es rakstu par cilvēkiem un viņas dzīvesveids šķiet tik atšķirīgs, bet vienlaikus vilinošs. Drīzumā Māmiņu Klubā un Esence.lv būs lasāms Kristīnes stāsts!

 

Svarīgi - raksts nav apmaksāts saturs. Godprātīgi paši maksājām ieejas un motorolleru nomas maksas. Dalos ar to, kas šķiet rekomendējams ļoti, ļoti!

 

Uz tikšanos drīzumā,

Linda Paulauska

Seko Facebook un Instagram lapām @esence.cilveku.stasti.