Varšavas zoodārzs

Varšavas zoodārzs

20. Aug 13:24 Cielavinna Cielavinna

Ceļojot ar maziem bērniem, viens no svarīgākajiem nosacījumiem, veidot braucienu tā, lai arī mazais cilvēks var to izbaudīt. 

Veidojot mūsu braucienus, es parasti katrā dienā ieplānoju  vienu aktīvi, lai tā būtu saistoša arī mazajiem, parasti tas ir zoo apmeklējums, atrakciju parks, muzejs u.c. 

Varšavas zoo apmeklējums bija viens no gaidītākajiem pasākumiem visiem mums, jo katrs tur vēlējāmies sastapt savu dzīvnieciņu.

Zoo mēs apmeklējām no paša rīta, jo bija cerība kad būs mazs cilvēku un nebūs karsti. Karsti nebija, bet cilvēku gan bija daudz.

Biļetes iegādājāmies no biļešu automāta, bet var nopirkt ar kasēs un internetā. 

Automašīnu ja palaimējas un ir vieta var novietot pie paša zoo, protams, par maksu.

Ieteiktu pie kases paņemt līdzi karti, jo tā avieglāk orientēties ko esi apskatījis un ko nē.

Zoo teritorija ir ļoti plaša un biļetes lētākas kà Rīgas zoo.

Pirmie iemītnieki kuri mūs sagaidīja, tā teikt ar vērienu bija baltie stārķi, jà jà tie paši kas pie mums skraida brīvdabā, lai gan arī Rīgas zoo bija viens nabaga stārķis iespundēts krātiņā mazā būrī.

Uzreiz var just atšķirību starp Rīgas un Varšavas zoo, kad Varšavas zoo dzīvnieki nav aplokā ar lielu žogu, bet atrodas maksimāli tuvu apmeklētājiem.

Vienīgais ko vēl novēroju, kad agrs rīts īsti nebija piemērots apmeklējumam, jo daudzi zvēriņi vēl gulēja.

Rūdolfs ļoti gribēja redzēt lāci, Varšavas zoo ir veseli divi baltie lāči, tos bija interesanti pavērot. Bērniem lielu prieku sagādāja redzēt kā viens no lāčiem ar lielu plunkšķi ieveļas ūdenī.

Un pienāk brīdis kad manā sejā parādās plašs smaids- ziloņu mājas. Ziloņus varētu vērot mūžīgi, nu kā var būt tik liels dzīvnieks tik mīlīgs un skaists. Zilonis ir vismierīgākais dzīvnieks, kurš dara visu bez steigas. Varšavas zoo ir trīs ziloņi.

Netālu no ziloņiem atrodas gana smieklīgi un arī brangi zvēri, kuri spēs sasmīdināt jebkuru apmeklētāju.

Zoo ir plaša čūsku kolekcija.

Ir arī šāds eksponāts kurš prot gulēt ar acīm vaļā. Mēs ilgi pētījām vai viņš vispār ir īsts.

Ja arī Jūsu ģimenē ir flamingo fans, tad flamingo ir atrodami uzreiz pie ieejas zoo labajā pusē. Flamingo mēs vienkārši ilgi meklējām.

Zoodārzs tiešām ir ļoti iespaidīgs un apmeklējuma vērts. Mūsu mazie un mēs paši bijām ļoti apmierināti ar redzēto.

Vairāk informācijas par Varšavas zoodārzu meklējiet www.zoo.waw.pl. 

Lai jauka Jums atpūta!