Ukraiņu māmiņu klubs pulcē mammas uz vērtīgām nodarbībām

Ukraiņu māmiņu klubs pulcē mammas uz vērtīgām nodarbībām

01. Nov 2023, 18:54 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai tu esi māmiņa no Ukrainas? Aicinām pievienoties mūsu klubam, lai saņemtu ekspertu padomus, uzdotu sev aktuālos jautājumus un vienkārši satiktos, lai papļāpātu. Ukraiņu māmiņu klubā mammas sagaidīs garda tēja un kafija, kā arī būsim parūpējušies, lai bērni šeit justos mājīgi un gaidīti.

Šī ir iespēja komunicēt, atrast draugus, runāt par jautājumiem, kas satrauc, pārrunāt gaidāmās dzemdības, jautājumus par bērna audzināšanu, veselību, attīstību, kā arī saņemt atbildes uz citiem sev svarīgiem jautājumiem.

Kopš rudens sākuma Ukraiņu māmiņu klubs jau piedalījies Māmiņu brokastīs, esam noklausījušās lekciju par mazuļu drošību, kā arī piedalījušās kouča meistarklasē par attiecībām ar bērnu. Priekšā mums vēl daudz kā aizraujoša: būs jaunas tikšanās, lekcijas un meistarklases bērniem un māmiņām!

Nākamā psiholoģiskā atbalsta grupas tikšanās jau 3. novembrī no plkst. 11.00 līdz 13.00.

Tikšanās ilgums ir 2 stundas. To laikā māmiņām būs sarūpēts kafijas galds ar saldumiem un augļiem, būs iespēja savstarpēji pārrunāt sev aktuālo un uzdot jautājumus speciālistiem, bet bērni varēs darboties rotaļu stūrītī.

Tikšanās koordinatore ir portāla “Mamin klub” redaktore, zīdīšanas konsultante un pieredzējusi māmiņa Margarita Virate-Šumilo. Tikšanās reizē piedalīsies arī psiholoģe Olga Kārkliņa, lai palīdzētu mums vienai otru labāk iepazīties un komunicēt.

 

Saņemt sīkāku informāciju un reģistrēties vari:

Ukrainas māmiņu kluba aktivitātes tiek īstenotas ar Eiropas Savienības fonda, Rīgas domes un Māmiņu kluba Labdarības fonda atbalstu. Projektu finansē Eiropas Savienības Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros.

Projekts paredz labvēlīgas un izglītojošas vides veidošanu ukraiņu bēgļu māmiņām ar bērniem, lai informētu par iespējām uzlabot māmiņu un bērnu veselību, tai skaitā atbalstu grūtniecības laikā, bērnu aprūpes, zīdīšanas, bērna emocionālās veselības u.c. jautājumos.

Sekojiet līdzi pasākumu kalendāram un piesakies uz tikšanos sadaļā “Vecāku skola”.

Laipni lūdzam vietā atbalstam, komunikācijai un attīstībai! Laipni lūdzam Ukraiņu māmiņu klubā!