Tētis nestrādā ārzemēs, bet....

29. Feb, 11:08 Ilvija82 Ilvija82

Labdien!

Noskatījos sižetu par tētiem, kuri strādā  ārzemēs!

Iedomājos, ka Rainera tētis nestrādā ārzemēs, bet visu darba nedēļu tāpat nav mājās, jo strādā 100 km attālumā no mums. Kāda tad ir atšķirība? It kā Tu esi Latvijā, bet kopā ar ģimeni Tu tāpat neesi, jo ir jāstrādā, lai nopelnītu kaut kādu naudiņu, lai varētu uzturēt ģimeni.

Sižetā sieviete stāsta, ka vīra komandējuma laikā viņa ir tā, kura visu laiku ir kopā ar mazuli - celties, barot, nēsāt ratiņus....es to visu darīju un daru arī tagad, lai arī mans mīļotais nav ārzemēs.

Domāju, ka mūsu ģimene nav vienīgā, kura šādi dzīvo! Tas nav viegli! Mums vienam otra pietrūkst! 

Mēs ļoti ceram, ka ritēs laiks un ieviesīs pārmaiņas!

Jauku dienu vēlot,

Ilvija.

crossonova crossonova 29. Feb, 14:31

Man arī līdzīga situācija, tikai vīrs naktī ir mājas, kā ap 9iem no rīta prom, tad tik ap 22iem (aptuveni, jo bieži ir arī vēlāk, reti ātrāk) mājas...bet ikdiena visa uz maniem pleciem...mājas kārtībā, bērna apčubināšana, pastaigas, ēst gatavošanā un ja vajag veikala apmeklējums( cenšamies gan svētdienās nopirkt visu, bet nu nesanāk jau vienmēr) un pavisam drīz būs vēl viens mazulis...tad nu ikdiena būs ar diviem maziem bērniem, bet nu pati jau tomēr tādu dzīvi izvēlējos,...gribas kaut ko jau saplānots, kur aiziet divatā, bet nav jau kad... Bet nu nevar jau visiem būt skaistā ģimenes dzīvē no TV ekraniem. 😀

29. Feb, 12:09

Man vīrs nesrādā ārzemēs,bet vinš tik daudz strādā,ka dažreiž arī man liekas,ka esam vienas ar bebenīti.