Testēju Multi-Mam produktus

Testēju Multi-Mam produktus

21. Apr 2022, 14:56 DainaA DainaA

Šī gada marta beigās man piedzima otrais bērniņš. Intīmās zonas apvidū bija nepieciešamas šuves, kas, protams, prasa īpašas rūpes par personīgo higiēnu. Pēcdzemdību periodā jaunajai māmiņai ir nepieciešams ne tikai rūpēties par mazuli, bet vienlaicīgi nevar aizmirst parūpēties par sevi, lai 6-8 nedēļu laikā pēc dzemdībām intīmajā zonā nerastos iekaisumi, vai diskomforts. Šajā periodā intīmā zona ir jutīga, turpinās izdalījumi, nereti ir sāpes un sūrstēšana. Man personīgi būtiski ir tas, lai kopšanas līdzeklis būtu maksimāli ērti un ātri lietojams, jo ne vienmēr mazulis ir tik pacietīgs, lai ļautu mammai veikt garākus sevis kopšanas rituālus.

Esmu jau pazīstama ar šī ražotāja citiem produktiem- Multi-Mam krūtsgalu kompresēm, kas lieliski palīdz mammām, kas ar krūti baro bērniņus, gan Multi-Gyn līdzekli intīmajai zonai, bet līdz šim nebiju dzirdējusi par Multi-Mam After-Birth aerosolu intīmās zonas kopšanai, kas tieši šobrīd man ir aktuāls.

Paldies Māmiņu klubam par iespēju izmēģināt šo līdzekli! Tad turpināšu par pašu līdzekli. Iepakojums- skaistā mint tonītī, ar izsmidzināmu aerosolu, 75 ml tilpums. Aerosols smalki izsmidzina līdzekli, tas ir parocīgs, un to var izmantot no visiem leņķiem, pat apgrieztu otrādi (360 grādos). Salīdzinājumā ar līdzekļiem (ziedēm), kuriem ir krēmveida struktūra, šis līdzeklis daudz labāk sasniedz visas zonas, kurām nepieciešama aprūpe, un arī nerada sāpes uzklāšanas brīdī, ja intīmā zona vēl ir jutīga.  Iepakojums ir pietiekami liels, kas nozīmē, ka mammai tas pietiks visam pēcdzedību periodam. Sajūtas- līdzeklim bija tūlītējs nomierinošs un arī atsvēsinošs efekts. Man patika, ka līdzeklis ir bez smaržvielām un ar mitrinošu efektu. Pecdzemību periodā, kamēr ir izdalījumi, sanāk ikdienā lietot higiēniskās paketes, kas nereti rada kairinājumu ādai, līdz ar to šis līdzeklis ir lielisks palīgs, lai mazinātu ādas kairinājumu.

Papildus bonusā man bija iespēja testēt Multi-Gyn kompreses, kas paredzētas diskomforta mazināšanai  ārējā intīmajā zonā. Iepakojumā ir 12 kompreses. Sākotnējās sajūtas bija, ka kompreses veic savu ārstniecisko darbu (neliela kņudinoša sajūta), bet pēc kāda laiciņa, parādījās atvēsinošs efekts. Kompreses ir pārklātas ar bio-aktīvu gēlu, kas īpaši piemērots audu nomierināšanai un ādas plaisu profilaksei.

Noteikti tie ir “must have” produkti jaunajām māmiņām, lai nodrošinātu intīmās zonas labsajūtu, veselību un paātrinātu jaunās mammas atveseļošanos. Droši ņemiet Multi-Mam After-Birth Spray līdzi jau uz dzemdību namu, un, atgriežoties mājās, papildus lietojiet arī Multi-Gyn kompreses.