Testējam Mayeri “sensitive’’ produktus

Testējam Mayeri “sensitive’’ produktus

29. Apr 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Esmu Helēna, divu bērnu (9mēn. un 3 gadi) mamma, kurai rūp ģimenes veselība, apkārtējā vide un mūsu daba. Šī iemesla dēļ dodu priekšroku produktiem, kas nav alerģiski un pārliekus ķīmiski, un ir videi draudzīgi. Biju patīkami pārsteigta par Mayeri produktu līniju ‘’sensitive’’ plašo piedāvājumu – sākot ar drēbju mazgāšanu, roku un trauku mazgāšanu un beidzot ar virsmu tīrīšanu. Līdz šim biju iepazinusi un iemīļojusi Mayeri‘’sensitive’’ mazgāšanas kapsulas un trauku mazgājamo līdzekli, ko mūsmājās lietojam ik dienas, bez šaubām vēlējos izmēģināt arī citus Mayeri produktus un sniegt savu atsauksmi.

Ar mazgāšanas kapsulām es mazgāju gan ģimenes veļu, gan tekstilu. Tās lieliski tiek galā ar traipiem un ir bez jebkādām smaržvielām, kapsulas izšķīst, neatstājot nekādas paliekas. Liels bija mans pārsteigums, ka kapsulas tiek galā arī ar nepatīkamām smakām. Šādiem gadījumiem plauktiņā vienmēr turēju veļas līdzekli ar stipru smaržu, tādējādi nomācot nepatīkamo smaku no bērnu mazgājamiem paladziņiem un apakšveļas. Tomēr izlēmu pamēģināt vai arī šīs kapsulas bez smaržvielām spēs neitralizēt nepatīkamo smaku. Liels bija pārsteigums, kad izmazgājot veļu ar šīm kapsulām no smakas nebija ne miņas, jo kā izrādās, mazgāšanas līdzeklim nav jābūt ar uzbāzīgu un spēcīgu smaržu, lai neitralizētu smakas. Mazgājot ar Mayeri ‘’sensitive’’ kapsulām, smaka izzuda pavisam!

Manuprāt, ļoti praktiski ir tas, ka šāds mazgāšanas līdzeklis ir arī želejas formā un ir lietojams mazgājot gan ar veļas mašīnu, gan ar rokām. Tādējādi var dozēt šķidruma daudzumu, ja ir nepieciešamība pēc viena vai pāris apģērbu tūlītējas izmazgāšanas. Kapsulas un mazgāšanas želeja der gan baltām, gan krāsainām drēbēm, tādējādi nav jāglabā vairākus, dažādus mazgāšanas līdzekļus. Viena pudele spēj apvienot divas, kas man kā minimālistei ļoti patīk! 

Ņemot vērā, ka mājās ir bērniņš, kas nesen uzsācis patstāvīgu ēšanu un trīsgadnieks, kas ārā izzina dabas procesus un mājās darbošanos ar krāsām – katrā mammas plauktā jābūt traipu mazgāšanas līdzeklim!  Man gan nedaudz žēl, ka par šādu Mayeri traipu mazgāšanas līdzekli es uzzināju tikai tagad. Arvien biežāk atskārtu cik ātri drēbes kļūst neatmazgājamas un pleķainas, ja atsevišķiem traipiem nepievērš īpašu uzmanību un rūpīgāku mazgāšanu. Man ļoti patīk doma par birsti galā, kas padarītu mazgāšanu vieglāku un efektīvāku, tomēr neērti šķiet tas, ka apgāžot pudeli uz leju, lai izmantotu birsti, tajā pašā laikā plūst mazgāšanas līdzeklis. Būtu lieliski, ja uzgalim būtu on/off funkcija, kā, piemēram, universālajam mazgāšanas līdzeklim. 

Trauku mazgājamā līdzekļa izvēle mūsmājas jau sen ir par labu Mayeri produktam. Lietojot ilgtermiņā un ļoti bieži, varu apgalvot, ka produkts nesausina ādu, labi puto un lieliski tiek galā arī ar ļoti taukainiem traukiem, īpaši bieži ar taukainām pannām un to vākiem, tie atkal spīd! Par trauku mazgājamo līdzekli, kurš būtu bez smaržvielām un būtu ekoloģisks, es iedomājos tad, kad parādījās vajadzība mazgāt bērnu traukus. Šobrīd nevaru iedomāties lietojot citu produktu.

Ikdienā rokas mazgājam ļoti daudzas reizes, tāpēc Mayeri ‘’sensitive’’ šķidrās ziepes ir ļoti laba izvēle, jo tās nekairina un nesausina ādu, par spīti biežai mazgāšanai. Trīsgadniekam roku mazgāšanu īpaši aizraujošu padara šķidrās putu ziepes, jāteic, ka mums, vecākiem, arī patīk šīs maigās putas. Priecē, ka ir iespēja iegādāties arī uzpildes iepakojumus, veicinot vides ilgtspējību.

 

Universālais tīrīšanas līdzeklis ir mans jaunatklājums! Tas notīra dažādas virsmas pēc maltītēm vai bērnu radošajiem darbiņiem ar krāsām.

Izmēģināju notīrīt arī logus un spoguļus – tīrība garantēta! Lai arī vēlāk es pamanīju, ka Mayeri ir arī speciāls ‘’glass & window cleaner’’ - to noteikti arī pamēģināšu! Arī šoreiz gribu izcelt to, ka produkts nesatur smaržvielas. Līdz šim manās mājās bija tikai tādi tīrīšanas līdzekļi, kas izteikti stipri izdala smaržu, bieži vien nepatīkamu un kodīgu. Šo līdzekli noteikti iesaku katrās mājās, ne tikai ģimenēm ar bērniem. Protams, jau atkal patīk tas, ka līdzeklis ir universāls un nav nepieciešamas pārbāzt skapi ar daudz un dažādiem tīrīšanas līdzekļiem.

Kopumā es vēlos izcelt Mayeri ‘’sensitive’’ sastāvu, to, ka produkti nesatur smaržvielas un krāsvielas. Patīkami apzināties, ka produktu iepakojumus pēc tā izmantošanas tiks pārstrādāts un tam ir ekomarķējums, tādējādi domājot par vidi. Kas ir sīkums, bet man kā detaļu cilvēkam ļoti patīkami - pārdomāts, gaišs un saskaņots produktu dizains, kas mājas plauktos nerada vizuālo troksni. Manuprāt, tik kvalitatīvam produktam ir arī lieliska cena! Mayeri produktiem noteikti būs vieta manos plauktos arī turpmāk. Izmēģināts daudz jauna un noteikti vēl iepazīšos ar citiem Mayeri produktiem!

 

Helēna Z.