Šokolāde bez cukura? Jā, RED!

Šokolāde bez cukura? Jā, RED!

14. Feb 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētki, skumjas, uztraukums, prieks par darba dienas noslēgumu – vienalga, kāds būtu iemesls, gabaliņš šokolādes liek mums justies labāk un sniedz enerģiju. Un ne velti – ir izpētīts, ka šokolāde uzlabo sirdsdarbību, asinsriti, arī smadzeņu darbību.

Protams, šokolāde jāēd ar mēru, tāpēc, lai mēs to varētu izbaudīt bez vainas sajūtas, RED radījis pasaulē pirmo šokolādi, kas satur līdz pat divām reizēm mazāk kaloriju nekā citas tumšās šokolādes.

RED ir tik garda un debešķīga, ka pati kūst uz mēles! Un ne velti, jo RED unikālo un patentēto stilu radījuši labākie Francijas un Šveices šokolādes meistari, radot debešķīgu garšas apvienojumu, tai nepievienojot cukuru.

RED šokolādes galvenā sastāvdaļa ir augstvērtīgi kakao produkti, jo šokolādes garša un tās vērtīgās īpašības ir RED galvenā prioritāte.

Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī speciālistu meistarība ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes.

RED klāstā atradīsi 60% tumšo šokolādi, kā arī klasisko tumšo šokolādi, taču, ja vēlies sevi palutināt jo īpaši, – īstā izvēle būs RED tumšā šokolāde ar apelsīniem un mandelēm. RED padomājis arī par tiem, kuri priekšroku dod piena šokolādei, savukārt izsmalcināta dāvana draudzenei, kolēģim, mīļotajam 14.februārī vai arī pašai sev būs karaliskās RED piena šokolādes konfektes ar riekstu vai arī kokosriekstu pildījumu.

 RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē!

www.chocolette.com