Sezonas noslēdzošajā TV raidījumā ciemosimies pie influenceres Kristīnes Dzenītes

16. Jun 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums visiem priekšā lieliska vasara, bet, vēl pirms Māmiņu Kluba TV raidījums dodas vasaras brīvdienās, tiksimies 18.jūnija rītā, lai iedvesmotos gardam našķim, ko celt galdā Jāņos, sapucētos vasarai un arī iegūtu praktiskus padomus par drošību vasaras atpūtā.

Sezonas noslēdzošajā raidījumā viesosimies pie influenceres, trīs bērnu māmiņas Kristīnes Dzenītes.

Par māmiņas uzturu zīdīšanas periodā dzirdēts daudz mītu. Vai patiesi māmiņai jāierobežo savs uzturs un no kaut kā jāatsakās, vaicāsim ginekoloģei Alisei Vigulei.

Klāt zemeņu laiks un tālu vairs nav arī Jāņi, tāpēc šoreiz piedāvāsim tev recepti, lai uz svētkiem tu varētu pagatavot gardas tartes ar vaniļas krēmu un zemenēm!

Aktīvā Superbēbīša ģimene jau pavisam drīz dosies tālākā ceļā, kas mazulītim būs pirmais garākais ceļojums. Ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienā ģimenei ļoti svarīga ir drošība, tāpēc uzzināsim, kam māmiņa Kitija pievērš vērību, kā arī ieklausīsimies ārsta padomos.

Reizēm aptrūkstas ideju, kā aizraujoši un jēgpilni kopā ar mazajiem pavadīt brīvo laiku, tapēc svētdienas raidījumā nāksim talkā ar ideju, kurp doties ar bērniem, lai garantēti nodrošinātu labi pavadītu laiku.

Ja arī jums šovasar gaidāma kāda īpaša ballīte vai arī jādodas uz kādu svinīgu pasākumu, svētdienas raidījumā varēsi iedvesmoties jauniem tērpiem un uzzināt, kādas ir aktuālākās modes tendences šajā vasarā.

Tiekamies 18. jūnijā plkst. 8.55