Rimi Olimpiskais centrs

Rimi Olimpiskais centrs

30. Mar 2022, 14:24 Mamma ceļotāja Mamma ceļotāja

Vai ziniet, kur atrodas vienīgā ūdens izklaide Rīgā, kas ideāli piemērota pirmsskolas vecuma bērniem? Ja nē, tad es jums pastāstīšu – Rimi Olimpiskajā centrā.

/foto no interneta/

Tur ir komplekss “Rotaļupe”, tas ir nedziļš baseins, kas tiek prezentēts upes formā, uz kura atrodas ūdens slidkalniņš un speciāli transportlīdzekļi braukšanai pa ūdeni, pārsteigumu spaiņi, strūklakas un citas aizraujošu spēļu iespējas.

Mani bērni bija pilnīgi sajūsmā, jo spēlēties ūdenī, īpaši kad ir tik daudz interesantu lietu, tas ir tik forši.

Kompleksā ir ļoti silti un mājīgi, ūdens arī silts un patīkams. Turklāt šeit ūdeni attīra moderni filtri, kas ļauj izmantot mazāk ķīmijas nekā daudzos citos baseinos, manuprāt, tas ir liels pluss, jo bērnu āda ir maiga un jutīga.

Vēl viens šīs vietas bonuss ir tas, ka tā ir piemērota ne tikai individuāliem apmeklējumiem, bet arī bērnu ballītēm un pasākumiem draugu un ģimenes lokā. Svinībām iespējams noīrēt zāli, kas atrodas tepat blakus.

Apmeklējām te arī divus bērnu baseinus. Vide baseinos piemērota pat peldēšanai ar mazuļiem - gaisa temperatūra +32˚С, ūdens temperatūra +30˚С - ideāli.

/foto no interneta/

Viens no baseiniem ir 1 m dziļš un paredzēts mazuļiem no 6 mēnešiem līdz 4 gadiem. Tas ir aprīkots ar ūdenskritumu un pretstrāvas strūklu, kas nodrošina masāžas efektu.

Otrajam baseinam ir pakāpeniska dziļuma pāreja no 1 m līdz 1,4 m. Tas paredzēts peldēšanas nodarbībām bērniem no 6 līdz 8 gadiem. Baseins piemērots arī grupu aktivitātēm, piemēram, ūdens aerobikai grūtniecēm u.c. Peldēšanas treniņu procesā tiek izmantotas trīs pretstrāvas strūklas. Šeit arī tiek izmantotas jaunākās paaudzes filtrēšanas sistēmas un ūdens ir patīkams ādai. Ir arī aprīkojums peldēšanas apguvei.

/foto no interneta/

Kompleksā ir arī atpūtas zona, kurā siltuma cienītājiem ir pirts ar vidējo temperatūru līdz +90˚C un gaisa mitrumu 10%.

Biosauna ar sāls sienu, kur vidējā temperatūra +65˚C un mitrums 45%.

Tvaika pirts +43-49˚C.

Un pirts ar aromātiskajām eļļām un vidējo temperatūru +40˚C. Relaksācija garantēta.

Ir arī liels 50 metru baseins (seši celiņi, dziļums no 1,30 m līdz 2,30 m).

Atpūtas zonas apmeklējumu var apvienot ar peldi baseinos, fitnesa nodarbībām ūdenī un bērnu plunčāšanu "Rotaļupē" - viss ir blakus.

Komplekss ir aprīkots ar ļoti ērtām ģimenes ģērbtuvēm ar dušām un kabīnēm mazuļu barošanai, kā arī tualetes istabām bērniem. Viss ir ļoti ērti un pārdomāts līdz mazākajai detaļai.

/foto no interneta/

/foto no interneta/

Baseini ir pieejami arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Ir pieejamas dažādas nodarbības, ar kuru grafiku var iepazīties šeit.

Rimi Olimpiskais centrs ir lielākais un modernākais peldbaseinu komplekss Rīgā, ļoti pārdomāts un ērts. Lieliska vieta, kas derēs un patiks gandrīz jebkura vecuma cilvēkam.

Un tas vēl nav viss. Rimi Olimpiskais centrs ir daudzfunkcionāls sporta centrs, kurā var nodarboties ar basketbolu, volejbolu, handbolu, futbolu, vieglatlētiku, vingrošanu, cīņu, peldēšanu uc Kompleksā ir sešas sporta zāles, trenažieru zāle un divas zāles dažāda veida vingrošanai.

Lai uzzinātu par pakalpojumu cenām un darba laiku, noklikšķiniet šeit.

Brīnišķīga vieta, kur apvienot veselīgo ar prieku - iesaku.