Raidījuma “Māmiņu klubs” jaunā vadītāja Dita Grauda

30. Aug 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

TV raidījums “Māmiņu Klubs” svin savu 12. sezonu, dāvājot ikvienam televīzijas skatītājam pārsteidzošas emocijas un noderīgus padomus vecākiem. Svaigāko sezonu atklāsim ar jaunu vadītāju un raidlaiku - turpmāk kanālā “STV Pirmā!” sestdienu rīti piederēs jaunajai māmiņai, profesionālai vizāžistei un stilistei Ditai Graudai, kura sola krāsainas, dzirkstošas un sievišķīgas sarunas. 

Dita Grauda ir mamma teju divgadīgai meitiņai un pazīstama kā populāra grima māksliniece, kura raidījuma rudens sezonā ienesīs jaunas vēsmas: “Mēs neesam tikai mammas, esam arī sievietes! Lai gan esmu mīloša un klātesoša savai mazajai meitiņai, mans novēlējums Latvijas sievietēm ir arī parūpēties par sevi. Jauno izaicinājumu kļūt par “Māmiņu Kluba” seju uzņemu ar satraukumu un prieku!”

Paplašinot savus apvāršņus, raidījums šajā sezonā piedāvās plašas diskusijas ar ekspertiem un sabiedrībā zināmām personām par aktuālām tēmām. Kā mātes loma ietekmē sievietes karjeras izredzes? Kāpēc arvien lielāku popularitāti iegūst “child free” (dzīve bez bērniem) dzīvesveids? Kā audzināt bērnus apvienotās ģimenēs un kā jūtas solo vecāki? Kā mammām nepagurt savās ikdienas gaitās un panākt vienlīdzīgu bērnu aprūpi ar saviem partneriem? Kā jūtas jaunie tēvi? Savās pārdomās dalīsies sabiedrībā populāri vecāki un virkne pieaicināto ekspertu. Arī Dita atzīst, ka šāda formāta sarunas būs noderīgas un vērtīgas, atklājot jaunas pieredzes un smeļoties iedvesmu no citiem.

“Man patīk jauna pieredze, iespējas un sajūtas. Kā jaunajai vadītājai mans mērķis ir padarīt šo pasauli labāku, skaistāku un iedvesmot. Esmu atvērta dažādībai viedokļos un ar interesi pētīšu arī sevi kā māmiņu!”

Ditas Graudas sestdienas rīti kopā ar “Māmiņu Klubu” sola gan diskusijas, gan arī pavisam praktiskus padomus par bērniņa gaidīšanu, sekojot līdzi jaunajām ģimenēm, vecmāšu darbam, turpinot saturu ar bērnu attīstības idejām par jēgpilnu rotaļāšanos un drošu vidi. Domājot par sievietes labsajūtu, veidotāju komanda ir parūpējusies, lai būtu sižeti par sievietes skaistumu un stilu, kā arī veselīga uztura padomi visai ģimenei, kas atvieglos mammu ikdienas soli. 

Pirmajā raidījumā, kas pie skatītājiem nonāks 2. septembrī, Dita Grauda kopā ar populārām dzīvesveida blogerēm - Kristīni Virsnīti un Kristīni Dzenīti -, apskatīs mātes lomas dažādās šķautnes - ko mums nākas upurēt, lai būtu veiksmīga mamma un sieviete? Vai visas sievietes patiešām spēj sevi realizēt mammas lomā?

Izzināsim ģimenes pasauli kopā ar raidījumu “Māmiņu klubs” no 2. septembra plkst. 9.00, kanālā STV Pirmā!