Pirmā mēneša rezultāti

Pirmā mēneša rezultāti

20. Nov 2023, 01:36 Avene2023 Avene2023

Pirmais projekta ( FIT20 EMS nodarbību) mēnesis ir galā un protams, ka gribās redzēt arī rezultātus. Žēl, ka neienāca prātā noņemt visus mērus tieši pirms projekta sākuma, bet nu ir ko pastāstīt arī bez tiem. 

Tātad, biju nākusi uz FIT20 EMS 1-2 reizes nedēļā, pārsvarā pavadot ap 40min uz kušetes (20min nodarbību režīmā un ap 20 min masāžas, abi ar elektrību). Vienreiz biju mēģinājusi arī dinamisku nodarbību (kad būtu jāatkārto dažādi vingrinājumi + muskuļi tiek stimulēti ar elektrību, kā arī visās nodarbībās. Tomēr, līdz ar to, ka bija problēmas ar mugursāpēm (diska protrūzija), izvelējāmies sākt ar saudzējošāko variantu. 

Papildus, biju dalījusies arī ar savu ēdienu piemēriem un saņēmu rekomendācijas kā savu ikdienas diētu pilnveidot. Varu uzreiz atzīties, ka kardinālo izmaiņu nebija: mazliet vairāk svaigu dārzeņu un sviesta/eļļu, mazāk piena produktu un īpaši saldināto produktu, kā biezpienu sieriņi. 

Kādi tad ir tie rezultāti uz doto brīdi? 

Pirmkārt, asas muguras sāpju periods ir garām gan uzreiz pēc nodarbības, gan kopumā. Joprojām mazliet paliek nepatīkamas sajūtas pēc ilgstošās sēdēšanas vai stāvēšanas, bet noteikti nav tās mugursāpes, pie kuram atkal dzertu pretsāpju līdzekļus vai pavadītu pusi dienu guļus.

Otrkārt, nemanot zaudēju ap 2kg no sava ķermeņa masas. Par to man bija vislielākā skepses, bet nu uz doto brīdi var tiešām teikt, ka stabili nonāca nost. Pašai interesanti pavērot, vai būs arī turpmāk svara izmaiņas.

Treškārt, mazinājās diastāze un stiprinājās gurnu mazie muskuļi, kurus ikdienā sēdes darbā laikam vispār nenoslogoju, bet sportojot grūti (un nepatīkami) tos noslogot. Tādus rezultātus īsti negaidīju sākot projektu, bet esmu patīkami pārsteigta un noteikti gribās turpināt!

NB! -15% atlaide nodarbībām ar kodu EsMīluFit20