Pilnvērtīga ģimenes atpūta un miegs — harmonijas garants

Pilnvērtīga ģimenes atpūta un miegs — harmonijas garants

25. Nov 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tāpat kā stingri un blīvi zīda pavedieni, noteiktā ritmā un kārtībā savijušies, veido augstas kvalitātes zīda audumu, tā ģimenes harmoniju un labsajūtu rada katra ģimenes locekļa sirdsmiers, veselība un enerģiskums.

Ģimenē, kurā ienācis mazulis, pamazām veidojas jauna kārtība, jauna harmonija, par kuru ir atbildīgi vecāki. Bērns jūt vecāku emocijas un sajūtas un it kā uzsūc tās, tāpēc tad, ja mazulis nemierīgs, primāri ir jāparūpējas par pieaugušo labsajūtu. Pilnvērtīgi atpūtušies vecāki savu bērnu uztvers pilnīgi citām acīm, spēs maigi un nenogurstoši rūpēties, viņu rūpes pavadīs beznosacījuma mīlestība.

Atgādināsim, kā mūsu uzvedību un spēju regulēt emocijas ietekmē miega un atpūtas trūkums:

·       samazina spēju mācīties, koncentrēties un atcerēties, pavājina iespējas saņemt, apstrādāt un reproducēt informāciju;

·       izjauc metabolismu un efektīvu imūnsistēmas darbību, hroniska neizgulēšanās var izraisīt arī hormonālas izmaiņas;

·       saasina emocijas, rada problēmas attiecībās;

·       ilgstoši iedarbojoties, izraisa depresiju;

·       traucē spēju atšķirt svarīgo un nebūtiskā;

·       veicina aptaukošanos un svara problēmas vēlāk;

·       izraisa nespēju parūpēties par saviem bērniem.

Mīloši, atpūtušies vecāki ir ģimenes harmonijas balsts.

Zīda acu maska

Zīmols Silk Secret piedāvā zīda gultasveļu un aksesuārus plašā izvēlē — lai visai ģimenei būtu nodrošināta veselīga un ērta gulēšanas vide naktī, kā arī pilnīga atpūta un atjaunošanās dienas laikā.

Viens no nelieliem, bet nozīmīgiem miega aksesuāriem, ko iesakām atpūtai vecākiem, ir zīda auduma acu maska — kā brilles, kas palīdz radīt miegam nepieciešamo noskaņu un vidi. Tā kā acu maskas pildījumā ir maigas zīda šķiedras, uzliekot masku, gulētājs nonāk miera un harmonijas noskaņā, kā arī tumsā, kas veicina miega hormona melatonīna izstrādi. Melatonīns ļauj ātrāk iemigt un pilnvērtīgāk izgulēties.

Acu maska rūpīgi kalpo arī gulētāja veselībai un skaistumam: dabiskā un hipoalerģiskā vide pasargā no alergēniem un citiem kairinātājiem, maigās zīda šķiedras, uzturot ādas dabisko mitrumu, aizkavē grumbiņu veidošanos. Atpūtinājis acis, gulētājs būs atjaunojis darbaspējas un enerģiju, un par to liecinās mirdzošs skatiens.

Zīda acu maska būs noderīgs aksesuārs gan dienasvidus snaudai, gan naktsmieram — arvien, kad nepieciešams maigs palīgs optimālu gulēšanas apstākļu nodrošināšanai.

Pilnvērtīgam miegam visai ģimenei

Lai jaundzimušais, bērns, pieaugušais spētu pilnvērtīgi izgulēties, vajadzīga gulēšanai labvēlīga vide — iespējami dabiska, hipoalerģiska, antibakteriāla, gaisa apmaiņu un atbilstīgu temperatūru nodrošinoša, taktili patīkama un nomierinoša. To visu spēj piepildīt tikai viens materiāls — zīds.

Ja bērns miegā svīst, noderēs segas, spilveni un gultasveļa, kam piemīt termoregulējošas īpašības un kas ļauj ķermenim elpot. Zīda gultasveļa un zīda šķiedras pildījuma segas un spilveni uztur optimālu temperatūru, atvēsinot vai sasildot pēc nepieciešamības, nodrošina gaisa apmaiņu, turklāt zīdam piemīt augsta uzsūktspēja, tādējādi liekais mitrums, ķermeņa izdalītie sviedri gulētāju netraucē.

Bērniņš gulēs ciešāk un lieki neizmodīsies, jo nebūs nospārdījis sedziņu brīdī, kad viņam kļuvis karsti.

Ja bērns vai kāds cits ģimenes loceklis naktsmiera laikā un pēc pamošanās šķauda vai ja viņam ir citādas alerģiskas izpausmes, iespējams, tas liecina par alerģiju pret putekļu ērcīti. Tad ieteicamas hipoalerģiskas segas, spilveni un gultasveļa. Zīda izstrādājumi ir dabiski, hipoalerģiski un antibakteriāli, tie nodrošina pilnīgi tīru un higiēnisku gulēšanas vidi, atgrūž putekļus, tāpēc ir piemēroti cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret putekļiem, pret putekļu ērcītēm un citiem alergēniem, jo šādi parazīti, dažādas baktērijas un pelējuma sēnītes zīda šķiedras pildījumā nespēj vairoties. Zīda gultasveļa būs izcili piemērota tiem, kam ir jutīga āda un dažādas ādas problēmas.

Ja miegu mēdz iztraucēt noslīdējusi vai pārāk smaga sega, ko bērns dažkārt uzvelk pat uz sejas, jāizvēlas viegla, tomēr pietiekami silta un pieguloša sega. Segas, kas pildītas ar maigajām, mīkstajām un vieglajām zīda šķiedrām, perfekti apklāj ķermeni un, radot maigus un rūpju pilnus pieskārienus, cieši tam piekļaujas, tāpēc arī miegs nekavējas un netiek iztraucēts.

Zīda pildījuma segu un spilvenu un zīda gultasveļas lietotāju pieredze rāda, ka vienīgi zīdam piemīt vienlaikus visas īpašības, kas nodrošina veselīgu un pilnvērtīgu miegu un neatkārtojamu rūpju sajūtu ikvienam ģimenes loceklim, īpaši mazuļiem.

Zīmols Silk Secret veselīgam miegam

Latvijas uzņēmuma Silk Secret mīlestība pret zīdu iedvesmojusi izcilu zīda produktu izstrādi. Šobrīd pircējiem Latvijā pieejams rūpīgi pārdomāts un ģimenes vajadzībām atbilstīgs gultasveļas un aksesuāru sortiments: dažādu izmēru un biezumu segas, vairāku izmēru un atšķirīga augstuma spilveni, izmēros un krāsās daudzveidīga gultasveļa, kas komplektējama pēc pieprasījuma. Praktiski, skaisti un lietderīgi palīgi, lai radītu kvalitatīvu pilnvērtīga miega vidi bērniem un vecākiem.

Vērts būtu izcelt Silk Secret radīto pēdējo segu kolekciju Sapnis, jo kolekcijā Sapnis ietilpst sega komplektā ar segas pārvalku un spilvendrānu (vai divām). Sapnis nodrošinās patīkamu vidi, ērtības un veselīgu, bezrūpīgu miegu pieaugušajiem un bērniem. Četru izmēru segas pildītas ar augstākās kvalitātes vidēja garuma šķiedras savvaļas zīdu, stepējums nodrošina zīda pildījuma vienmērīgumu, savukārt pildījuma apvalks un gultasveļa ražota no kokvilnas satīna. Komplekts piemērots gan ikdienai, gan izbraukumiem, tas ir ekonomiski izdevīgs piedāvājums tiem, kuri vēl tikai grib iepazīt pozitīvās zīda īpašības.

Droša iepirkšanās internetā

Pašlaik iepirkšanās caur internetu ir mūsu ikdienas daļa. Cilvēkiem, kuri guvuši labu pieredzi —atraduši vēlamo preču un pakalpojumu piedāvājumu, izbaudījuši ērtu iepirkšanos, ātru piegādi un drošības izjūtu —, tā var kļūt par pastāvīgu praksi uz ilgu laiku, jo tieši tas ir nepieciešams cilvēkam, iepērkoties attālināti.

Zīmols Silk Secret savu preci attālināti pārdod kopš pirmās pastāvēšanas dienas —šā gada decembrī būs 12 gadu. Jau sākumā bija skaidrs, kā piedāvāt klientiem labus un kvalitatīvus gultasveļas piederumus un sniegt tādu servisu, lai pircēji atgrieztos, un šo praksi turpinām: kvalitatīva prece par atbilstīgu cenu un lielisks serviss.

Lūk, pirms divām nedēļām mūs atkal uzmeklēja kāda kliente un teica: „Mūsu ģimenei ir radusies nepieciešamība pēc vēl vienas segas.” Tieši to vēlamies dzirdēt iespējami bieži, un tas ir mūsu mērķis veidojot, uzlabojot, attīstoties.

Priecāsimies, ja šajā laikā, kad drošākā iepirkšanās noris attālināti, kļūsiet par mūsu klientiem. Savstarpēji uzticoties, arī gultasveļas izstrādājumus var ērti iegādāties attālināti!

Daudz vairāk par mums www.silksecret.lv

un sazinies — +371 29269161, info@silksecret.lv!