Pavasaris ir klāt, un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks izvēlēties jaunu matraci

Pavasaris ir klāt, un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks izvēlēties jaunu matraci

25. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kad daba sāk priecēt ar pavasara siltumu, tad mums automātiski rodas jauni spēki. Strādājam vairāk, aktīvāk atpūšamies, un rezultātā mums ir nepieciešams divreiz vairāk laba miega. Ārā ir pavasaris, avitominoze, laikapstākļu maiņa un tā tālāk. Kvalitatīvs miegs, šajā mūsu ķermenim, grūtajā laikā palīdzēs pilnībā atgūties. Un tam ir nepieciešami pareizi matrači, par kuru izvēli pastāstīs Askona speciālisti.

Patiesībā izvēlēties pareizo matraci ir diezgan grūti, ja koncentrējaties tikai uz draugu un paziņu atsauksmēm. Viltība ir tajā, ka matrači ir ļoti dažādi un izvēlei jābūt tīri individuālai, ņemot vērā dažādus medicīniskos ieteikumus. Šeit nevar būt nevērīga izvēle, jo no tās ir atkarīga ne tikai miega kvalitāte, bet arī veselība kopumā. Askona ieteikumi ir balstīti uz gadiem ilgiem miega kvalitātes pētījumiem un ir palīdzējuši neskaitāmiem apmierinātiem klientiem atrast pareizo matraci. Un pirmā lieta, kas jums jāzina, izvēloties matraci, ir tā izmērs.

Pareiza izmēra matracis nav tāds, kas atbilst jūsu gultai, bet gan tas, kas palīdz pietiekami labi izgulēties. Tā minimālajam garumam jābūt par 15 cm garākam par jūsu augumu un divreiz lielākam par plecu platumu. Ne mazāk! Miegam jābūt mierīgam un ilgam, un tā laikā kājas nedrīkst būt saliektas, atstumties pret gultas sienu vai nokarāties. Tāpat gultas platums nedrīkst traucēt jūsu kustībām, meklējot ērtu gulēšanas pozu.

Ir vērts ņemt vērā matrača cietības pakāpi. Kā zināms, matrači mēdz būt cieti, vidēji citi un mīksti. Pirms matrača iegādes analizējiet, vai jums patīk matracī nedaudz “iegrimt” vai, gluži pretēji, sajust visu tā elastību. Turklāt Askona eksperti iesaka pirms izvēles veikt matrača diagnostiku. Apgulieties uz tā, sajūtiet, cik ērti jūtaties, jo uz kvalitatīvs matracis būs pēc iespējas ērtāks miega un atpūtas laikā.

Atbildīgākie pircēji pirms iegādāties matraci var pajautāt savam ārstam, kāds matracis ir vispiemērotākais. Kompetents speciālists, zinot jūsu veselības stāvokli, var ieteikt gulēt uz cietas vai mīkstas virsmas. Pareizi matrači var novērst un koriģēt dažādas slimības, kas saistītas ne tikai ar muguru, bet arī ar citiem dzīvībai svarīgiem orgāniem. Pat tāda kaite kā galvassāpes var pāriet, izmantojot kvalitatīvu matraci.

Nākamais aspekts, kas ietekmē matrača izvēli, ir tā pildījums. Matrači tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem, gan dabīgiem, gan mākslīgiem. Materiāli var būt hipoalerģiski. Tie var būt ar atmiņas efektu vai bez tā. Dārgi un lēti, moderni vai klasiski, laika pārbaudīti. Askona piedāvā dažādus izturīgus un praktiskus materiālus. Visi ir ievērības cienīgi, tikai jāzina par to īpašībām, lai izvēlētos vispiemērotāko. Piemēram, matrači ar kokosriekstu šķiedras aizsargā muguru no izliekuma un novērš skoliozes attīstību. Askona eksperti pastāstīs vairāk par katru materiālu.

Svarīga ir arī matrača cena. Protams, par kvalitāti vienmēr ir jāpiemaksā, un vienīgais izņēmums ir sezonas izpārdošana, kas tagad notiek Askonas veikalos. Pavasara atlaides patīkami pārsteigs pat izvēlīgākos pircējus. Šo iespēju nedrīkst palaist garām, ja šobrīd meklējat savu sapņu matraci. Nākat, izvēlieties un iegādājieties Askona matračus par īpaši izdevīgām cenām!