OCEANIKA zemūdens pasaule Polijā

OCEANIKA zemūdens pasaule Polijā

19. Jul 2022, 21:04 Klintasmamma Klintasmamma

Iespaids

Meklēju bērniem kādu izklaide ceļā no Varšavas uz Krakovu, lai var izskraidīties un kaut ko redzēt, tāpēc OCEANIKA šķitās izcila izvēle. Īpaši saistoša šķita iespēja, ka zivis akvārijos var ne tikai redzēt, bet arī pašiem pabarot (atvainojos, nosaukumu nezinu, bet mazas sarkanas zivtiņas).

Barselonā meitai tas ļoti patika, tāpēc šķita, ka arī te jābūt kam līdzīgam, taču šeit zivtiņas sanāk barot ne no pudelītes, kas bērnam ir ērti), bet metot mazas bumbiņas tieši ūdenī (vienīgi jāatceras, ka zivju barību var iegādāties tikai automātos tieši pie to baseina, metot 1 vai 2 zlotu monētiņas, tāpēc iesaku tās noteikti paņemt līdzi, jo daudziem bērniem šis lika vilties, saprotot, ka vecākiem šādu monētu nav līdzi). 

Lai arī google kartes apgalvoja, ka OCEANIKA strādā jau no 10:00, uz vietas mums pateica, ka iekšā visus interesentus laidīs tikai 12:00 (visu grupu kopā), līdz tam visi var doties uz miniatūru parku (par apmeklējumu neko papildus nav jāmaksā).

Tur apskatāmas tā Polijas reģiona zīmīgākās ēkas, vai arī gaidīt iekšā vai ārā, kur par atsevišķu samaksu pieejamas dažādas atrakcijas.

Teritorija ir plaša, ir arī kafejnīca, piepūšamo atrakciju parks (nebijām, jo sākās lietus un tās ātri vien tika nopūstas), ir arī šķēršļu josla un netālu arī tiek piedāvātas izjādes ar zirgu.

Saulainā dienā tur noteikti varētu atrast nodarbi kādām 6 stundām.

Neierasti šķita tas, ka apmeklētājus laiž visus kopā, grupā, līdzi nāk gids, kas poļu valodā cītīgi kaut ko stāsta par zivīm. Pirmās 10 minūtes viss notiek ļoti organizēti, taču pēc tam grupa izklīst, katrs var staigāt, kur vien vēlas un, ja nevēlas, tad neklausīties gida stāstā. Eksponātu nav daudz, bet stundu tur pavadījām un bērni nemaz nebija prom dabūjami. 

*pie lielākajiem akvārijiem ir plata maliņa, uz kuras var apsēsties un vērot zivis, kas īpaši patika bērniem:)

Adrese: ul. Laskowa 95, 26-050 Chrusty, Polija (gandrīz tieši pa vidu starp Krakovu un Varšavu). Mēs braucām pirms nedēļas un tur bija ceļa darbi, līdz ar to brīžiem māca šaubas, ka objekts vispār strādā, taču viss ir kārtībā, tas ir atvērts/darbojas.

Stāvvietas ir vairākās vietās, tāpēc tās bez grūtībām varēs atrast. 

 

Cenas

Biļetes maksā 33/38 zlotus, bet var pirkt arī komplekso uz visām atrakcijām, ja vēlas. 

Mājas lapa - https://oceanika.com.pl/