Mūsu iekšējie, neapzinātie resursi ir kā kosmoss!

Mūsu iekšējie, neapzinātie resursi ir kā kosmoss!

12. Aug 2013, 00:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lai gan izmantojam tikai daļu no savu smadzeņu apjoma, pavisam reāli ir iemācīties atrast un dzīvē pielietot vēl vairāk mūsos esošo resursu! Kā, un kādēļ tas ir tik būtiski, stāsta izaugsmes trenere, koučs Inta Santa. 

Koučinga pamatprincips - nepārtraukts attīstības process

„Gan jau arī tu esi dzirdējusi to, ka cilvēks ir iemācījies un prot izmantot tikai pavisam nelielu daļu no visa sava smadzeņu apjoma, kas ir pieejams.

Runājot par pārējo daļu, man to gribētos salīdzināt ar kosmosu, kas pavisam noteikti ir izpētes vērts un spēj aizvest garā un ļoti interesantā ceļojumā, atļaujot sev saprast, ka pastāv robežas, kuras varam paplašināt un paplašināt.

Var teikt, ka ceļojums, izzinot līdz šim neapzināto smadzeņu apjomu, ir tāds kā bezgalīgais stāsts un veids, kā atklāt to, cik daudz mēs katra patiesībā varam,” pārliecināta Inta Santa.

Tātad šī apbrīnojamā izpētes ceļojuma laikā katra varam apzināties – šodien es varu to, rīt es iemācīšos vēl un varēšu vēl vairāk, parīt apgūšu vēl vairāk un tad atklāšu, ka ar šīm trīs lietām, ko esmu iemācījusies, varu izdarīt vēl kādu ceturto!

Šis nepārtrauktais attīstības process ir viens no koučinga pamatprincipiem, kas uzskatāms arī par vispastāvīgāko dzīves norisi!  

Kā apzināt savus resursus?

„Noteikt to, cik daudz resursu ir mūsos un uzzināt konkrētu veidu, kā tos atklāt, katram ir ļoti individuāls process! Tātad katram ceļš uz tā atklāšanu, ir ļoti atšķirīgs.

Man ir nācies sastapt cilvēkus, kuri savus resursus ir atklājuši ar kristīgās reliģijas palīdzību, tāpat zinu cilvēkus, kuri iedziļinājušies Vēdiskajās tēmās un atklājuši sev fantastiskas spējas un iespējas ceļot astrālajā pasaulē.

Tātad veids, kuru mēs katrs sev izvēlamies, ir ļoti unikāls un katram tas ir savs, visērtākais un piemērotākais,” skaidro izaugsmes trenere.

Tomēr tas, ka ikvienam ir iespēja savus iekšējos resursus apzināt uz izmantot, ir taisnība! Tam vienkārši vajag noticēt, ļauties un to piedzīvot, jo ir ārkārtīgi daudz liecību par to, ko cilvēkiem ir izdevies sasniegt, ļaujot sev izmantot sevis paša iespējas un resursus.

Šis ir drosmīgo gads!

„Pēdējās publikācijās par jauno Pūķa gadu esmu lasījusi, ka 2012.gads, kurš iesācies šajā zīmē, ir ļoti drosmīgu cilvēku laiks. Tie, kuri būs drosmīgi un rīkosies, spēs sasniegt daudz vairāk nekā tie, kuri uzskatīs, ka viņi nespēs sasniegt!

Tas, ko es vēlos novēlēt ikvienai Sieviešu Kluba un Māmiņu Kluba portālu lasītājai: būt drosmīgai un mēģināt kaut ko sasniegt, jo Pūķis šajā gadā būt tas, kurš palīdzēs tiem, kas ir drosmīgi un dara," tā Inta Santa. 

Ja vēlies pārliecināties, ka arī tu vari vairāk nekā tev šķiet un gribi uzzināt un izmēģināt kādu no kouča tehnikām, nāc uz semināru „Kā strādāt ar saviem eņģeļiem"

Kā tu centies apzināt savus iekšējos resursus?