Mēness un matu kopšana

Mēness un matu kopšana

18. Jul 2022, 00:00 Sigita Paulina Sigita Paulina

Pilnmēness un skaistumkopšana ?

Labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas matu kopšanai nosakāmas pēc mēness kalendāra. Mēness fāze un atrašanās kādā konkrētā horoskopa zīmē un vēl daudzi citi faktori ietekmē to, vai konkrētajā dienā ir piemēroti apstākļi tam, lai darbības ar matiem nestu labumu. Gan jau būs kādreiz gadījies- apmeklēji frizieri vai ieliki matos masku tieši tāpat, kā pagājušā reizē, bet gaidītā rezultāta nav. Sigita pati ir sastapusies ar šo tāpēc viņa droši saka , ka ja ! Es matus negriežu pilnmēnesī. ⛔️

Lai nepieļautu kļūdas un vienmēr sagaidītu vislabāko rezultātu gan griežot, gan krāsojot un lutinot matus ar maskām, ielūkojies mēness kalendārā un plāno skaistumkopšanas procedūras laicīgi. Es pati to daru, un iesaku saviem klientiem. 

Tomēr, lai saglabātu matus skaistus un veselus, nav obligāti jāskrien pie astrologa. Vienkāršākām procedūrām, kā matu apgriešana, krāsošana, matu maskas utt. arī Mēness kalendārs vien var palīdzēt izvēlēties vislabāko laiku.

Matu griešana  ar veidošanu ?

Lai mati augtu ātrāk, par vislabāko laiku to griešanai tiek uzskatīts augošs mēness  zemes zīmēs— Vērsis, Jaunava un Mežazis Bet regulāri apgriežot matus kādās no šīm dienām, ar laiku uzlabosies matu struktūra, tie kļūs veselīgāki, spēcīgāki un nešķelsies.

Matu griešanai par labvēlīgu astrologi atzīst arī Lauvas zīmē. ♌️Ja griež matus dienās, kad Mēness šķērso šo zodiaka zīmi, tad mati labāk augs, būs kuplāki un biezāki. Lauvas zīmē, tāpēc nav brīnums par spēcīgumu . 

Matu krāsošanu pēc mēness kalendāra ?

Vislabāk matus krāsot augošā mēnesī, īpaši, ja mēness ir Jaunavas zīmē – mati labāk uzsūks krāsu pigmentus, krāsa būs noturīgāka un spilgtāka.

Mēness Svaru vai Dvīņu zīmēs – labvēlīgs laiks, lai krāsotu matus gaišos un blondos toņos.

P.S ?Neieteicamais laiks matu krāsošanai – Mēness Skorpionā.

Ja vēlies, lai Tavi mati augtu vēl , veselīgàki , kuplāki un spidigāki . 

Tici vai nē, bet šis noteikti Tev noderētu , lai ieklausītos.  Iesaka Tev  pieprasīta Balayage meistare - Sigita Pauliņa ♍️

Piesakies šodien pie Sigitas, viņa Tev ieteiks pareizo laiku un dienu skaistumam. 

www.instagram.com/sigita_paulina