Meditāciju kurss iesācējiem ar Ilzi Pavasari

Meditāciju kurss iesācējiem ar Ilzi Pavasari

27. Dec 2015, 10:58 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Prāts - saistīts ar ķermeni, bet tu pats miera pilns un relaksēts. Sākot ar 12.janvāri Labo Sajūtu Laboratorijā notiks Meditāciju kurss iesācējiem, kurā sešu nodarbību cikla laikā tiks apskatītas Meditācijas pozas, elpošana, tehnikas, mērķi, virzība un rezultāti.

Ikviens cilvēks vienmēr tiecas pēc laimes un komforta, arī grūtajos dzīves brīžos. Pielāgoties un iejusties jebkurā situācijā mums palīdz ķermenis, sajūtas un prāts. 

Dzīves situācijām radoši pielāgoties cilvēks spēj tad, ja pats regulē visas šīs trīs sfēras. Te mums var palīdzēt Meditācija – garīga disciplīna, kas palīdz iemantot noteikta veida kontroli pār ķermeni, domām un jūtām.

Meditācijas laikā ir iespēja veikt sava ķermeņa, sajūtu un emociju izpēti, pieredzes un domu pašanalīzi. Līdz ar to var teikt, ka Meditācija – tas ir sevis treniņš, kurā atklājam sava „es” un apkārtējās pasaules patieso būtību. 

Sešu nodarbību ciklā apskatīsim:

1. Pozas (12.janvārī);

2. Elpošanu (19.janvārī);

3. Tehnikas (26.janvārī);

4. Mērķus (2.februārī);

5. Virzības (9.februārī);

6. Rezultātus (16.februārī). 

Nodarbību cikls notiks sešus otrdienu vakarus pēc kārtas, sākot ar 12.janvāri 2016, plkst. 18.00 Labo Sajūtu Laboratorijā.

 

Meditāciju kursu iesācējiem vadīs Reiki terapeite Ilze Pavasare.

Maksa: 50 EUR (maksājot par visām 6 nodarbībām uzreiz), var izmantot 4x un 8x mēnesī abonementus.

PIESAKIES:

Labo Sajūtu Laboratorija

+371 29 330 280

birojs@karstajoga.lv

www.karstajoga.lv, www.navayoga.lv