Mazie dumpinieki: kurās horoskopa zīmēs dzimst nepaklausīgākie mazuļi

Mazie dumpinieki: kurās horoskopa zīmēs dzimst nepaklausīgākie mazuļi

28. Jun 2022, 10:45 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Foto – Pixabay.com

Katrs cilvēks dzīvē ir sastapies ar bērnu nepaklausību. Kāds šo fāzi ātri pāraug, kā pats iemācās klausīt, bet arī citiem var būt jāstrādā nopietni. Astrologi nosaukuši zodiaka zīmes, kurās, viņuprāt, dzimst nepaklausīgākie bērni.

Audzināt nepaklausīgu bērnu ir īsts pārbaudījums vecākiem. Taču daudzi šādi bērni izaug par ļoti cienījamiem cilvēkiem, un tad visa ģimene ar smiekliem atceras viņu nedarbus. Bet, kamēr tas notiek, mammas, tēti un citi radinieki upurē ļoti daudz nervu šūnu un tiek pie daudziem sirmiem matiem.

Auns

Auni ir gatavi tikt pie puniem un nobrāzt ceļgalus. Viņiem ir garlaicīgi mācīties pēc skolas programmas, jo Auni dod priekšroku praksei. Šādi bērni izsaka savas emocijas vētraini un skaļi.

Visbiežāk tieši mazos Aunus var sastapt spārdāmies uz rotaļlietu veikala grīdas. Nākotnē šāda histērija beigsies, bet neatlaidīga vēlme iegūt rotaļlietu pārvērtīsies mērķtiecībā, lai sasniegtu savus mērķus.

Jaunava

Jaunavu nevar nosaukt par zīmi ar eņģeļa raksturu, jo pat bērnībā tai nepiemīt bērnišķīga laipnība un paklausība. Šie bērni dara visu pēc sava prāta, ignorējot pieaugušo padomus un lūgumus.

Jaunavas zīmē dzimuši bērni čiepj gardumus no galda pirms pusdienām un apzīmē tapetes ar lūpu krāsu. Tomēr pieaugot Jaunavas kļūst par ļoti atbildīgiem un veiksmīgiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri pastāvīgi pārsteidz pieaugušos ar savām idejām, kā arī to iemiesojuma mēģinājumiem. Viņi pēc dabas ir ļoti ziņkārīgi un radoši. Visi viņu nedarbi saistīti ar centieniem apgūt visu neparasto. Eksperti iesaka piedalīties viņu radošajās spēlēs, lai labāk iepazītu un sadraudzētos ar šo neparasto bērnu, kas izaugs par oriģinālu personību.

IZPĒTI VECĀKU HOROSKOPA TABULU PAR ATTIECĪBĀM AR BĒRNU!