Matu kopšana ar stilu: 10 padomi un Fluarion produkti, kas padarīs Jūsu matus vēl skaistākus

Matu kopšana ar stilu: 10 padomi un Fluarion produkti, kas padarīs Jūsu matus vēl skaistākus

07. Dec 2023, 08:22 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Matu kopšana ir māksla, un katram māksliniekam ir vajadzīgs pareizs instrumentu komplekts, lai radītu savus šedevrus. Šajā azartiskajā ceļojumā pa matu kopšanas pasaules labirintiem piedāvāsim 10 padomus un iepazīstināsim ar Fluarion, kas ar saviem inovatīvajiem matu kopšanas produktiem piešķir jaunu dimensiju skaistumam.

Izmantojiet profesionālas ierīces: Uzņemieties kontroli pār savu matu izskatu ar profesionālām ierīcēm. Fluarion matu fēns ir ne tikai ļoti viegls un tik kluss, ka ļaus žāvēt matus guloša bērniņa tuvumā, neiztraucējot viņa miedziņu, bet arī aprīkots ar negatīvo jonu tehnoloģiju, padarot matus veselīgākus un mirdzošākus. Papildus priekšrocība ir 3 metrus garais vads.

Ziniet savu matu tipu: Katrs matu tips prasa savu pieeju kopšanai. Pirms izvēlaties ierīces, noskaidrojiet, vai jums nepieciešams vairāk mitrināšanas, stiprināšanas vai nogludināšanas efekts.

Pievērsiet uzmanību temperatūrai: Izvēlieties matu taisnotājus un fēnus ar regulējamu temperatūru. Fluarion matu fēns piedāvā 3 temperatūras režīmus un auksto gaisu, nodrošinot pilnīgu kontroli pār matu stilizāciju. Fluarion matu taisnotājam ir 6 temperatūras regulēšanas līmeņi no 160 līdz 210 grādiem, kuru izmaiņām uzskatāmi varēsiet sekot līdzi uz LCD ekrāna.

Aizsargājiet matus no pārkaršanas: Fluarion matu fēnam ir vislielākā negatīvo jonu koncentrācija, kas palīdzēs sasniegt vēlamo efektu ātrāk  un pie zemākas temperatūras, nebojājot matus un aizsargājot tos pret karstumu.

Sāciet ar veseliem matiem: Pirms veicat jebkādu matu veidošanu, rūpīgi jākopj mati. Fluarion negatīvo jonu tehnoloģija palīdzēs saglabāt matu veselību un spīdumu. Jonizācijai ir antistatiķa efekts un ūdens līdzsvara saglabāšana matos.

Izmantojiet auksto gaisu: Pēc matu žāvēšanas vai taisnošanas izmantojiet auksto gaisu, lai fiksētu frizūru un nodrošinātu ilgstošu efektu.

Izvēlieties pareizos uzgaļus: Fluarion matu fēna komplektā iekļautie uzgaļi, tostarp difuzors un uzgalis matu lokošanai, padara jūsu veidošanas pieredzi vēl daudzveidīgāku. Piemērots gan ikdienas lietošanai, gan īpašiem notikumiem.

Eksperimentējiet ar stilu: Izmēģiniet dažādas frizūras un matu stilus, izmantojot dažādus instrumentus un tehnikas. Fluarion Freedom bezvadu matu taisnotājs ar elastīgām plāksnēm piedāvā lielisku slīdēšanas efektu, ļaujot jums radoši izpausties, jo ar šo ierīci varēsiet ne tikai iztaisnot matus, bet arī viegli un ātri izveidot lokas.

Pievērsiet uzmanību bezvadu tehnoloģijām: Fluarion Freedom bezvadu matu taisnotājs ar 8000 mAh akumulatoru un 6 temperatūras regulēšanas līmeņiem nodrošina ērtu un efektīvu matu ieveidošanu gan mājas apstākļos, gan ceļojot, neraizējoties par traucējošo vadu un par to, ka tuvumā nebūs elektrības rozetes, jo, izmantojot visjaudīgāko akumulatoru, jūs varēsiet strādāt līdz pat 45 minūtēm bez nepieciešamības uzlādēt ierīci.

Ārpus mājas lietojiet karstumizturīgu aizsardzību: Fluarion komplektā iekļautais karstumizturīgais čehols ir lielisks līdzeklis, lai pārnēsātu ierīci, kad jūs lietojat matu taisnotāju ārpus mājas.

Fluarion: Jūsu sabiedrotais ceļā uz skaistumu

Ar Fluarion matu fēnu un bezvadu matu taisnotāju Freedom  jūs ne tikai rūpēsieties par savu matu veselību, bet arī iegūsiet ierīces, kas palīdzēs jums radīt un eksperimentēt ar dažādiem matu stiliem. Atklājiet jaunas matu kopšanas dimensijas ar Fluarion!

Iegādājoties Fluarion matu kopšanas ierīces, varat būt droša par ātru un kvalitatīvu garantijas apkalpošanu, jo oficiālais brenda pārstāvis Baltijas valstīs ir Latvijas uzņēmums SIA Diamond Trust, kura pieder Šveices uzņēmumam, kurš ir inovatīvo tehnoloģiju izstrādātājs.

www.fluarion.lv