Mamma testē: Oh, Baby! produkti

Mamma testē: Oh, Baby! produkti

24. Oct 2023, 18:50 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oh, Baby! produkti lietojami ne tikai mazuļiem, bet visai ģimenei. Kā stāsta Betijas mamma Gunita, tad tieši Liniments ir visbiežāk lietotākais produkts, kurš gozējas ģimenē esošā jaunietes kosmētikas plauktiņā.

“Betijai ir tīņu vecums (15 gadi) un ar to nāk līdzi viss ar hormonālo pasauli saistītais - kā izsitumi, pinnes utt. Pēdīgi problēma bija saasinājusies - izsitumu formā uz sejas un izteikti uz pleciem (redzams foto). Neviens no ierastajiem līdzekļiem to uzveikt nepalīdzēja, piemēram, Bepanthen u.c.
Meklējumos pēc 100% dabīga ķermeņa losjona sev, mūsu ģimenē ienāca Oh, Baby! produkti- ķermeņa mazgāšanās līdzeklis, kuru izmantojam kā dušas želeju - fantastisks, Liniments un ķermeņa losjons. 
Uzzinot, ka produkti satur prebiotikas un probiotikas, ieteicu meitai no rīta un vakarā smērēt uz pleciem un sejas Liniment - pēc 2 dienām mēs neticējām tam, ko redzam - apsārtums nebija 80%, pūtītes savilkušās. Pēc vairāk kā nedēļas lietošanas pleci palika pilnīgi tīri no izsitumiem (foto pēc) - mūsu dāma Liniment lieto sejai vēl šodien, bet uz pleciem izsitumi nav atgriezušies. Paldies par šo lielisko produktu”

 Visus Oh, Baby! produktus vari pasūtīt www.canella.lv