Māmiņu Klubs testē: Kas modē tapešu dizainā?

14. Sep 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs un mūsu raidījuma vadītāja Rūta turpina testēt lietas, vietas un notikumus. Starp citu, testēt var arī idejas!

Viena tāda bija arī Rūtai, kura ir ne tikai mūsu raidījuma vadītāja, bet arī "Studija Nr. 8" saimniece. Tā kā studija pārcēlusies uz jaunām telpām, Rūtai bija svarīgi, lai telpas būtu mājīgas. Kā saka viņa pati, mājīguma sajūta radusies brīdī, kad studija tikusi pie jauniem aizkariem un tapetēm.

Jautājums vietā - kas gan šobrīd ir modē tapešu un aizkaru dizainā? Dodamies noskaidrot!

Pirms sākt iekārtot telpu, salona "Siena" telpu dizainere Sandra Mieze iesaka pārdomāt, kādas grāsu gammas pašam būtu pieņemamas. Balstoties uz to tālāk jāveido telpas interjers, tostarp pieskaņojot gan aizkarus, gan arī tapetes. Kā norāda speciāliste, aizkaru izvēlē ne mazāk svarīgs ir arī to materiāls, tāpēc, ja iespējams, priekšroku būtu jādod dabai draudzīgākam materiālam, t.i., kokvilnai.

Runājot par aizkaru modi, Sandra Mieze teic, ka šobrīd aktuāli ir krāsaini aizkari, tāpat arī aktualitāti nav zaudējuši skandināviskie raksti, un gana iecienītas arī ir romiešu žalūzijas.

Krāsas aktuālas ne tikai aizkaros, bet arī tapetēs, tāpēc salona "Siena" telpu dizainere mudina nebaidīties no dažādiem toņiem un rakstiem, kuru aktualitāte ir sākot no punktiņiem, beidzot ar skandināviski ģeometriskiem rakstiem. Jaunums, kuru par interesantu ideju atzinusi arī Rūta, ir tāfeļu siena, kuru var uzlīmēt kā tapeti. Svarīgi - šīs tapetes pieejamas dažādos toņos un ir viegli kopjamas.