Māmiņu Kluba 25.aprīļa raidījuma lielajā intervijā - "Vegan Fox" radītāja Maija Rieksta - Riekstiņa

23. Apr 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Koku zaros piebrieduši pumpuri, saulē sildās pienenes un jautrā dejā devušies tauriņi. Vēl pāris soļu līdz maijam! Vai esi gatava vasarai?

Šajā svētdienas rītā, pirms vēl būsi devusies savos brīvdienu darbos un nedarbos, mēs tevi gaidīsim pie TV ekrāna, lai kopīgi noskatītos Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu.

Lielajā intervijā pie mums viesos būs Latvijā radītās kosmētikas "Vegan fox" lolotāja Maija Rieksta-Riekstiņa.

Saulainajā laikā nosēdēt četrās sienās ir teju neiespējami, tāpēc dodamies laukā! Rimi Bērniem eksperts šajā svētdienā stāstīs par to, kas ir svarīgs, bērnam mācot braukt ar velosipēdu.

Rotaļāšanās ir ne tikai lielisks veids, kā pavadīt laiku, bet arī iespēja interesanti izzināt dažādas profesijas. Kā atzīst pedagoģe Anda Krišjāne, bērns jau piedzimst gribot darīt, tāpēc mūsu, vecāku, uzdevums ir nodrošināt nepieciešamos apstākļus, lai bērns to varētu darīt.

Saulītes glāsti kļūst aizvien siltāki un pamanāmāki, tāpēc ir ļoti svarīgi parūpēties par savas ādas aizsardzību. Svētdien raidījumā tiksimies ar speciālistu, kurš skaidros, kā pasargāt savu ādu no pigmentācijas.

Domājot par savu uzturu un priekšroku dodot augu izcelsmes produktiem, ar laiku ikviens aizdomājas par ikdienā lietotās kosmētikas sastāvu. Šoreiz raidījumā ielūkosimies kādas māmiņas pieredzē, kura pēc tam, kad mainījusi savu uzturu, sākusi lielāku uzmanību pievērst arī savai kosmētikai.

Tiekamies 25.aprīlī plkst. 9.20