Māmiņu Kluba 27.marta TV raidījumā runāsim par to, kā izskatīties un justies labi pavasarī

25. Mar 2022, 06:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai esat gatavas aprīlim? Vēl pirms tam gan tiksimies marta pēdējā raidījumā, lai smeltos praktiskus ieteikumus un knifus, kā izskatīties, justies un dzīvot labāk.

Ieskaties, par ko vēstīsim šajā svētdienā!

27.marta raidījumu veltīsim pavasara atnākšanai, kad pēc garās ziemas gribam izskatīties un justies labāk un košāk, un atjaunot savu garderobi. Tāpēc svētdien tiksimies ar stilisti Kristīni Plotu, kura dalīsies ar praktiskiem ieteikumiem pavasara garderobes veidošanai, kā arī kosmētikas zīmola “Labrains” izveidotāju Līgu Brūniņu, lai runātu par to, kā palīdzēt ādai pavasarī atplaukt.

Izkustēšanās no rīta nodrošinās enerģiju visai atlikušajai dienai, tāpēc kopā ar raidījuma vadītāju Kristīni dosimies vingrot, kā arī uzklausīsim trenera ieteikumus, kā pareizāk organizēt rīta rosmes.

Bēbīšu kluba galvenais varonis ir jau nedaudz paaudzies, tāpēc arī gana labprāt paliek kopā ar tēti, lai dotu māmiņai brīdi atpūtai. Šoreiz ar māmiņu Santu dosimies izmēģināt rehabilitāciju caur deju. Būs interesanti!

Ja mazulītis jau paaudzies un sāk izrādīt interesi par to, ko ēd tētis un māmiņa, iespējams, ir klāt īstais laiks pirmajam piebarojumam. Raidījumā runāsim ar ārsti, kura dalīsies ar ieteikumiem, kā pareizāk uzsākt piebarošanu.

Nereti pēc dažādām traumām un operācijām saglabājas rētas. Lai arī saka, ka laiks rētas dziedē, ir dažādi līdzekļi, kā palīdzēt rētai ātrāk sadzīt, ko arī svētdien noskaidrosim sarunā ar plastisko ķirurgu.

Tiekamies 27.martā plkst. 9.20