VIDEO: Māmiņas izmēģina ēst gatavošanu ar STOLLAR multivāres katlu

02. May 2016, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūsdienās māmiņām, gluži tāpat kā pirms piecdesmit vai pat simts gadiem, katru dienu ir neskaitāmi daudz uzdevumu, tomēr, pateicoties dažādiem atklājumiem un izgudrojumiem, sadzīve ir kļuvusi vieglāka. Ko mēs darītu, piemēram, bez autiņbiksītēm vai veļasmašīnas? Grūti pat iedomāties! Tāpat ir dažādas ierīces, kas atvieglo maltīšu gatavošanas procesu, piemēram, multivārāmie katli, šodien kopā ar divu bērnu māmiņu Kristīni šādu katlu testēsim.

Skaties VIDEO un uzzini:

  • kā ikdienā lietot miltivārāmo katlu, un kā tas var atvieglot ēst gatavošanu
  • uzzini, kā pagatavot multivārāmajā katlā jogurtu
  • satiec uztura speciālisti Kseniju Adrijanovu, kas arī pastāstīs, kāpēc piena un skābpiena produktus noteikti uzturā būtu jāiekļauj ik dienas

Veselīgas ēšanas ieradumus vēlams bērniem veidot jau no pirmajām maltītēm, lai viņiem rastos priekšstats par to, ka veselīgi ir arī gardi.

Labu apetīti visiem mūsu mazajiem un lielajiem skatītājiem!

Māmiņu Klubs

www.stollar.eu

20151214104025-60358.jpg

20160429223735-95637.jpg

Multivārāmais katls Stollar BMC650 ir mūsdienīga daudzfunkciju ierīce ēdiena pagatavošanai, kur virtuvei paredzētās sadzīves tehnikas jaunākās izstrādes apvienotas ar veselīgas pārtikas ideju. Trauka trīsdimensiju uzkarsēšanas iespēja ēdiena pagatavošanas laikā ļauj vienmērīgi sadalīt siltumu pa visu trauku, palīdzot saglabāt produktu vērtīgās īpašības. Multivārāmā katla funkcionālās iespējas ir papildinātas ar atliktā starta un ēdiena automātiskās uzsildīšanas režīmiem. 23 automātiskās programmas ļauj gatavot ēdienus no mājlopu gaļas, putnu gaļas, zivīm, jūras veltēm, veģetāro pārtiku, vārīt putras, zupas, garnējumu, makaronus, plovu, gatavot taukvārē, pagatavot jogurtus, mīklas, fondī, konditorijas izstrādājumus, džemus, ievārījumus, desertus, kompotus un daudzus citus ēdienus.