Maksimāla bojātu matu atjaunošana

Maksimāla bojātu matu atjaunošana

19. Mar 11:57 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Matu kopšana mainās! Iepazīstinām ar Wella Professionals ULTIMATE REPAIR – matu atjaunošanas produktu līniju, ko iedvesmojusi ādas kopšana.

Mirdzums, spēks un gludi mati – pilna matu iekšējās un ārējās struktūras atjaunošana tikai 90 sekundēs.

Kad mūsu mati ir kārtībā, viss izskatās lieliski. Mēs kavējamies pie spoguļa, smaidām mazliet platāk un jūtam, ka varam stāties pretī visiem notikumiem. Bet bojāti un sausi mati bojā mūsu izskatu un pašcieņu. Nav brīnums, ka tā ir mūsu galvenā problēma. Neatkarīgi, vai tā ir krāsošana, veidošana ar karstām ierīcēm, UV stari vai piesārņojums, 9 no 10**sievietēm katru dienu kaut ko dara, lai sabojātu savus matus.

ULTIMATE REPAIR radikāli maina mūsu pieeju matu atjaunošanai.

Līdz šim saites atjaunojošās formulas galvenokārt bija vērstas uz iekšējās struktūras atjaunošanu – korteksu. Bet kāpēc tikai tur? ULTIMATE REPAIR ir visaptverošs risinājums, kas atjauno saites matu iekšpusē un arī ārpusē, pateicoties patentētajai tehnoloģijai, apvienojot alfa hidroksiskābi un omega-9.

Sākotnējā iedvesma radās no ādas. Āda pati spēj atjaunoties no bojājumiem divējādi: no iekšpuses veidojot jaunas šūnas un veidojot aizsargbarjeru ādas virspusē.

Mati paši nevar atjaunoties kā āda. Tāpēc mūsu zinātnieku izaicinājums bija atkārtot ādas atjaunojošās spējas, - viņi veiksmīgi izveidoja ULTIMATE REPAIR līniju matiem.

Inovācija radās, apvienojot divas ādas kopšanas sastāvdaļas: alfa hidroksiskābi (AHA) un Omega-9. Kopā šo sastāvdaļu kombinācija spēj atjaunot visus matu tipus un tekstūras no iekšpuses un ārpuses.

ATTĪRĪŠANA

Šampūns: Viegls krēmveida šampūns ar greznām putām saudzīgai, efektīvai matu mazgāšanai ikdienā. Attīra no kaitīgiem aplikumiem – metāliem, produktu nogulsnēm, eļļām, netīrumiem un piesārņojuma, sāk atjaunošanas procesu.

KONDICIONĒŠANA

Kondicionieris: Krēmīgs, dziļi atjaunojošs kondicionieris, lai atšķetinātu, dziļi stiprinātu un atjaunotu matus ikdienā bez smaguma sajūtas. Matu mitrināšana un tīru, svaigu matu sajūta.

BAROŠANA

Maska: Intensīva maska matu bojājumu novēršana. Intensīvi nogludina matus, tos nenoslogojot. Matus var vieglāk izķemmēt. Gludu matu sajūtai.

ATJAUNOŠANA

Miracle Hair Rescue: ULTIMATE REPAIR kopšanas pakalpojuma “zvaigzne” un galvenā inovācija matu saites atjaunošanas tehnoloģijā. Viegls, izsmidzināms, neskalojams produkts, kas novērš matu bojājumus gan no iekšpuses, gan noārpuses tikai 90 sekundēs. Matus viegli izķemmēt. Tas intensīvi stiprina un nogludina matus un sniedz noturīgus rezultātus. Uzklājiet vienu vai divas reizes nedēļā (pielāgojiet daudzumu, pamatojoties uz matu vajadzībām).

Jau pēc vienas lietošanas reizes varēsiet redzēt un sajust atjaunojošo efektu:

 • 99% samazināta matu lūšana
 • 12x gludāki mati
 • Papildu mirdzums

AIZSARDZĪBA

Matus aizsargājošs, neskalojams serums: Delikāts krēmveida serums, kas aizsargā, atjauno un ikdienā nogludina visu veidu matus. Astoņas reizes gludāki un vieglāk ieveidojami mati.

Piecas īpašības vienā produktā: aizsardzība pret lūšanu, UV staru bojājumiem, karstumu (līdz 230°C/450°F), mehāniskiem bojājumiemun spurošanos. Taisni mati kļūst gludāki, sprogas izteiktākas.

 

PRODUKTU ĪPAŠĪBAS:

 • Piemēroti visiem matu tipiem un tekstūrām: smalkiem, bieziem, taisniem, viļņainiem, cirtainiem,sprogainiem
 • Vegāni produkti
 • “Cruelty free”
 • Saudzējoši uz ādas
 • Visu veidu bojājumu: ķīmisko, mehānisko, termisko,vides bojājumu novēršanai
 • Bez izmēģinājumiem uz dzīvniekiem
 • Dermatoloģiski pārbaudīti
 • Saderīgi ar krāsotiem matiem

 

Atjaunojiet matu iekšējo un ārējo struktūru, izmantojot ULTIMATE REPAIR!

* Instrumentālā pārbaude salīdzinājumā ar nekondicionējošu šampūnu.

** 2022. gadā veikts patērētāju pētījums, kurā piedalījās 1500 dalībnieku