Gatavojamies Lieldienām: Parādi savas Lieldienu receptes arī mums!

Gatavojamies Lieldienām: Parādi savas Lieldienu receptes arī mums!

02. Apr 2015, 00:27 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ko gatavosi šajās Lieldienās? Vai ir jau padomā kāda recepte? Varbūt, ka Lieldienu ēdienu noformēšanā trenējies jau tagad? Pastāsti, kā gatavo olas, kā dekorē Lieldienu ēdienus un atrādi savas receptes mums!

Alojas želejas ir viegli pagatavojamas želejas un ķīseļi, kas var noderēt, gatavojot ko gardu arī Lieldienu galdam. Izmantojot želejas gardumu gatavošanā, tās sastingstot ieņems trauka formu, kurā tās būs iepildītas. No Alojas želejām Lieldienu svētku galdam varēsiet pagatavot krāsainas želeju olas, kas garšos gan lieliem, gan maziem.

20140403160433-57994.jpg

Kā piedalīties konkursā?

- Spied podziņu pie sava profila "PIEVIENOT RAKSTU"

- Izvēlies rubriku Sieviešu Klubs un tagu -"Gardas-receptes, Lieldienas"

- Pievieno savu Lieldienu ēdiena recepti ar aprakstu, pagatavošanas gaitu, nepieciešamajām sastāvdaļām, un ideālā gadījumā - foto no tapšanas gaitas, kā arī, protams, - pašu gatavo ēdienu!

- Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā

20140404135815-23601.jpg

BALVA

Alojas dāvanu grozs!

20140403102300-68723.jpg

Alojas želejas ir viegli pagatavojams saldais ēdiens.

Lai pagatavotu želeju ir nepieciešams tikai ūdens, bet par pārējo ir pārupējušies Alojas želeju ražotāji.

Alojas želejas satur daudzas cilvēka organismam nepieciešamās aminoskābes un tās nesatur sintētiskās krāsvielas, tāpēc Alojas želejas var droši piedāvāt bērniem.

Veikalos Jūs atradīsiet Alojas želejas ar 7 dažādām garšām: ķiršu, citronu, persiku, dzērveņu, apelsīnu, kivi un zemeņu.

Alojas želejas var lietot kā atsevišķu saldo ēdienu, var papildināt ar ogām un augļiem, kā arī var izmantot dekorējot tortes un kūkas.

Alojas želeja noteikti patiks Jūsu bērniem, jo kādas formas traukā tā tiks ielieta, tādu formu tā saglabās, kad būs sastingusi.

Iedvesmojošās receptes, neierobežotā daudzumā gaidām līdz 6.aprīlim ieskaitot! Recepšu skaits ir neierobežots.

Māmiņu Klubs