Latvijā ražots unikāla dizaina apģērbs jaunajām māmiņām

Latvijā ražots unikāla dizaina apģērbs jaunajām māmiņām

03. Mar 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

“Albertina butik” ir divu uzņēmīgu sieviešu radīts uzņēmums, kas piedāvā unikālas kleitas jaunajām māmiņām. Uzņēmuma mājaslapā www.albertinabutik.com ir iespējams iegādāties transformējamas, pēc individuāliem mēriem šūtas kleitas ar un bez barošanas funkcijas.

Kleitas sastāv no divām vai trim daļām – svārkiem un topa ar iestrādātu pārkari vai svārkiem, topa un atsevišķas pārkares, kas padara bērniņa barošanu publiskā vietā diskrētu. Kleitu ir iespējams valkāt kā vienu veselu apģērba gabalu, saspraužot to kopā ar iestrādātām kniedēm, kā arī katru daļu ir iespējams integrēt atsevišķi jau esošajā garderobē.

Ņemot vērā tirgū pieejamo barošanas apģērbu piedāvājumu, Albertina komanda vēlējās radīt ko nebijušu, tādēļ kleitas ir pieguļošas, radītas no vilnas kostīmauduma un paredzētas, lai māmiņas pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties sociālajā dzīvē un ērti, taču diskrēti pabarot bērniņu publiskā vietā. Velkot kleitu, nav jāuztraucas arī par noplūdēm, jo vilnas auduma īpatnība slēpjas tajā, ka šis audums atgrūž mitrumu, turklāt kleitas ir testētas un ir pierādīts, ka pat tad, ja mātes piens izkļūs cauri krūštura ieliktnītim un krūšturim, tas apstāsties kleitas oderē, tādējādi neatstājot traipus uz kleitas.

Tām māmiņām, kuras pēc bērniņa piedzimšanas nav gatavas nēsāt pieguļošas kleitas, šobrīd tiek radīta jaunā kleitu kolekcija, kura jau pavisam drīz būs pieejama www.albertinabutik.com. Papildus tam, uzņēmums piedāvā arī mājas tērpus ar un bez barošanas funkcijas, kā arī ilgtspējīgus aksesuārus, kas radīti no auduma atgriezumiem.

Uzņēmuma mājaslapā iespējams ne tikai iegādāties apģērbu, bet arī pieteikties bezmaksas konsultācijai, kuras laikā uzņēmuma dizainere palīdzēs atrast piemērotāko kleitas modeli, kā arī koordinēs precīzu mēru noņemšanu.

“Albertina butik” ir par ilgtspējīgu, jaunajām māmiņām draudzīgu dzīvesveidu un aicina sekot līdzi uzņēmuma ikdienai tā sociālajos portālos Facebook, Instagram un TikTok.