JAUNUMS Māmiņu Klubā! Kraniosakrālā terapija

JAUNUMS Māmiņu Klubā! Kraniosakrālā terapija

09. May, 03:19 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kraniosakrālā terapija (no latīņu val. cranium - galvasskauss, sacrum - krustakauls) ir smadzeņu dziļo struktūru un apvalku atslābināšana, darbs ar centrālo nervu sistēmu - galvas un muguras smadzenēm, visu organismu kopumā, jo relaksācija tāpat kā sasprindzinājums izplatās pa visu cilvēka ķermeni un psihi. 

Ķermenim ir spējas pašatjaunoties, taču nemitīgā steigā bez laika apstāties un pabūt mierā, mēs nepaspējam "restartēties". Kraniosakrālajā sesijā cilvēks piekļūst šim miera viduspunktam sevī. Tas notiek pateicoties muskuļu tonusa normalizācijai, iekšējo orgānu un sistēmu funkcionēšanas normalizācijai, kā arī samazinās psiholoģiskā spriedze un atjaunojas organisma enerģētika.

Biodinamiskajā kraniosakrālajā terapijā cilvēks iegūst vislielāko retumu mūsdienās - vienotību ar klusumu.

Kraniosakrālā terapija ir maiga un saudzīga metode, tāpēc to labprāt apmeklē grūtnieces, lai atbrīvotos no sāpēm mugurā un sagatavotu iegurni dzemdībām, izveidotu labu kontaktu ar sevi un mazuli sevī, pieņemtu notiekošās pārvērtības un spētu iziet ārpus prāta, uzticoties ķermeņa viedumam, kas lieti noder dzemdībās.
 
Jaunajām māmiņām kraniosakrālā terapija palīdz atkopties pēc dzemdībām - iegurnim un iekšējiem orgāniem atgriezties savās vietās, nostabilizēties nervu sistēmai. Mazulim tā palīdz adaptēties un tikt galā ar dzemdībās piedzīvoto.
 

Katra sesija ir unikāla un arī to daudzums ir atkarīgs no cilvēka dzīves vēstures, taču visbiežāk novērotie rezultāti ir:

- prieks, kas nāk no dzīlēm

- mīlestības un pateicības sajūta

- atklāsmes par aktuālām vai pavisam negaidītām tēmām

- atpūtas un atjaunošanās sajūta

- skaidra un tīra galva

- ķermeņa vieglums un pārdzimšanas sajūta

- paplašinājuma sajūta

- miers un kopveselums 

Par kraniosakrālajām sesijām stāsta Aija Bernāne, psiholoģe, koučs, kundalini jogas skolotāja, kraniosakrālais praktiķis:

"Piedzīvot sevi kā mirdzošu Veselumu, absolūti pašpietiekamu un brīvu no priekšstatiem par sevi. Piedzīvot sevi patiesu aiz personības maskas. Atzīt sevi tādu kāda esi. Dziļi relaksēties savā būtībā un turpināt dzīvot, mīlēt, veikt izvēles, izejot no šīs sevis atpazīšanas."

Sesija aizņem 1-1,5 stundu. Vēlams nākt apģērbā, kas neburzās, jo būs jāguļās uz kušetes. Kā arī jāpadomā par nodomu, ko vēlies aktualizēt sesijas laikā. 

Kur notiek?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, Rīgā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 45
 
Kas vēl būtu jāzina?
 
Pēc pieteikuma saņemšanas Māmiņu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par terapijas laiku

 PIESAKIES KRANIOSAKRĀLĀS TERAPIJAS SEANSAM->>>