KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 24. decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 24. decembrim!

24. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ilgi gaidītie Ziemassvētki ir klāt! Necerēti balti un īpaši. Šajā dienā novēlam jums visiem būt kopā ar saviem mīļajiem un īpašajiem, lai izbaudītu kopābūšanas prieku.

Centies dienu pavadīt pēc iespējas mierīgāk, bez stresa un necenšoties paveikt visus pasaules nepadarītos darbus, pretējā gadījumā, vakarā spēsi vien domāt par miegu un gulētiešanu.

24. decembra uzdevums

Esiet kopā, priecājieties, dziediet, apdāviniet viens otru, atcerieties par kopīgajiem skaistajiem mirkļiem. Un kas par to, ka varbūt neesi paguvusi šodien izberzt vannu vai noslaucīt no skapjaugšas putekļus. Lai skaisti un mierīgi svētki!

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KUR ŠODIEN SVINĒSIET SVĒTKUS

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Ceturtās balvas ieguvēju paziņosim jau 28.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

Ilvija82 Ilvija82 25. Dec 2018, 17:44

Šogad Ziemassvētku vakarā es biju namamāte, svētkus svinējām mājās, kopā ar ģimeni!

filologe filologe 24. Dec 2018, 18:25

Plānojām pie vīra brāļa, bet tā kā meitiņai augsta temperatūra, palikām mājās veseļoties.

Mamm.mamm Mamm.mamm 24. Dec 2018, 07:03

Šodien svinēsim ar maniem radiem laukos. Rīt - ar vīra arī laukos. 😀 Parīt - ar citiem maniem radiem.