KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 23. decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 23. decembrim!

23. Dec 2018, 00:08 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Diena pirms rītdienas. Jau rīt ilgi gaidītais Ziemassvētku vakars.

Esmu pārliecināta, ka noteikti jau esat izplānojuši, kur un ar ko svinēsiet svētkus, dāvanas sasaiņotas, jau izdomāts, kā svētku dienā tērpsieties. Bet ir vēl kāds darbiņš, kuru vari pagūt paveikt jau šodien, lai 24.decembris nepaietu lielā skriešanā.

23. decembra uzdevums

Tu noteikti jau esi pārdomājusi, ko celsi svētku galdā, vai arī, ja dosieties viesos uz citām mājām, izplānojusi, ko ņemsi līdzi cienastam. Tieši tāpēc, lai rītdiena nebūtu jāiesāk ar skriešanu uz veikalu vai tirgu, paveic šo darbiņu jau šodien - iegādājies svētku maltītei nepieciešamos produktus jau šodien.

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KO RĪT CELSI SVĒTKU GALDĀ

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Ceturtās balvas ieguvēju paziņosim jau 28.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

filologe filologe 23. Dec 2018, 13:15

Brauksim ciemos pie vīra brāļa, kurš gatavos jūras veltes, mēs atvedīsim žāvētu vistiņu, sautētus kāpostus, marinētus gurķīšus, pildītas olas un aroniju dzērienu.

lauvinja lauvinja 23. Dec 2018, 10:58

Brauksim ciemos, bet līdzi ņemšu rosolu pēc bērnu pasūtījuma, bērnu greznotas un ceptas piparkūkas. Cepsim pīrāgus un plātsmaizes. Pamatēdienā būs cepetis, krāsnī cepti kartupeļi un sautēti kāpsti, kā katru gadu.

Lula Lula 23. Dec 2018, 10:21

Galdā likšu pelēkos zirņus, speķa pīrādziņus, krāsnī cepti dažādi dārzeņi, cepetis. Par salātiem, augļiem un citām uzkodām domās ciemiņi.

Mamm.mamm Mamm.mamm 23. Dec 2018, 10:19

Gatavosim auksto galdu, salātiņus. Drīz brauksim uz veikalu visu iepirkt un tad vakarā gatavosim.