KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 12.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 12.decembrim!

12. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ziemassvētku gaidīšanas laikā man patīk apmeklēt svētku koncertus. Vienaga, vai tie norisinātos baznīcās, koncertzālēs, vai tajos uzstātos profesionāli mūziķi vai arī bērni. Tas uzburt pamatīgu svētku siltumu sirdī.

Arī šis gads nav izņēmums, un plānotājā ir atzīmēti vairāki svētku koncerti, kurus plānoju apmeklēt, kā arī atzīmēti tie, uz kuriem pavisam noteikti vajag pagūt sagādāt biļetes

12. decembra uzdevums

Izpēti plašo svētku koncertu piedāvājumu klāstu, un izvēlies savējo. Sagādā biļeti, lai to apmeklētu kopā ar ģimeni, draudzenēm vai arī darba kolēģiem.

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KĀDUS ZIEMASSVĒTKU KONCERTUS ŠOGAD APMEKLĒSI TU!

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Otrās balvas ieguvēju paziņosim jau 14.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

Mamm.mamm Mamm.mamm 12. Dec 2018, 14:31

Pagājušajā sestdienā bērns ar tēti bija Patiešām maziņiem koncertā un šosvētdien apmeklēsim Brīnumskapja Ziemassvētkus.

filologe filologe 12. Dec 2018, 13:30

Plānojam apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu, tikai neesam izlēmuši vai ņemsim līdzi arī meitiņu 😀

nosiguldas nosiguldas 12. Dec 2018, 10:03

Mums ir paredzēti vairāki pasākumi, kuros būs arī koncerta sadaļa, bet ļoti gribētos doties uz Rača koncertu Siguldā

Iveria Iveria 12. Dec 2018, 09:30

Mamma dzied korī, tāpēc kopā ar radiniekiem aiziesim paklausīties, bet vīru ar bērnu atstāsim mājās, jo viņiem abiem tas noteikti nav aktuāli 😀

lauvinja lauvinja 12. Dec 2018, 08:47

Šogad pirmajā adventē uzstājos kopā ar savu kori. Bija forši!