KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 11.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 11.decembrim!

11. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katru gadu, cik vien sevi atceros, mēs skolā Ziemassvētku laikā no papīra izgatavojām sniegpārsliņas. Tik vienkāršs darbiņš, bet nekad nesanāca divas vienādas sniegpārsliņas, nu, gluži kā dzīvē!

Pagaidām gan ar ziemu nekas nav skaidrs - te viss balts, te - ne miņas no sniega un Ziemassvētku sajūtas. Bet nav ko bēdāties! Radīsim paši savu sniegu. Tādu, kas neizkūst!

11.decembra uzdevums

Kopā ar bērniem izgatavojiet no papīra sniegpārsliņas - pielīmējiet tās pie mājokļa logiem, piekabiniet pie lampām un visur, kur vien ir tāda iespēja. Būs forša kopīgā darbošanās, pārsteiguma moments un skaists gala rezultāts!

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KĀ KOPĪGI MĀJĀS IENESĀT SNIEGA SAJŪTU!

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Otrās balvas ieguvēju paziņosim jau 14.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

filologe filologe 11. Dec 2018, 14:42

Meitiņas istabā pie sienas un loga liksim no papīra izveidotas sniegpārsliņas, kā arī plastmasas sniegpārsliņas, kas tumsā spīd. Lampu izrotāsim ar zvaniņiem.

Iveria Iveria 11. Dec 2018, 12:19

Mēs parasti dekorējam logus ar mākslīgo sniedziņu, bet tā kā šogad mājās bēbītis, tad to neizmantošu, bet atcerēšos skolas laikus un izgriezīšu pāris papīra sniegpārsliņas!

nosiguldas nosiguldas 11. Dec 2018, 12:09

Mēs šogad dekorējām ar sniegpārsliņām istabas logus, bija pašu gatavotas un arī izmantojām pašlīmējošās.

Mamm.mamm Mamm.mamm 11. Dec 2018, 08:57

Pildot uzdevumu, taisīsim papīra sniedziņu. Divgadniekam šķēres nedodu. Tad nu taisam to, ko varam.
P. S. Pirmā "partija" veiksmīgi izgatavota. "Sasniegojām" palodzi.

lauvinja lauvinja 11. Dec 2018, 07:59

Iesaku pamēģināt pagatavot šādu sniegpārsliņu - izskatās ļoti grezni un sarežģīti, bet īstenībā diezgan viegli pagatavojama.
https://www.youtube.com/watch?v=lT2oeNkTOAk

lauvinja lauvinja 11. Dec 2018, 07:57

O, jā! Mums jau vairākus gadus māja ar sniegpārsliņām un papīra virtenēm dekorēta decembrī tiek.