KONKURSS: Dalies ar savas ģimenes veselīgajiem knifiņiem un laimē LAICA ūdens filtrēšanas krūzi!

KONKURSS: Dalies ar savas ģimenes veselīgajiem knifiņiem un laimē LAICA ūdens filtrēšanas krūzi!

04. Nov 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tu jau noteikti zini, ka mūsu dzīve sastāv no maziem paradumiem, kas ikdienu padara labāku, enerģiskāku un pozitīvāku. 

Šie mazie paradumi, iespējams, kļuvuši,  par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Vai esi gatava ar tiem padalīties ar mums?

Komentāros pastāsti: kuri ir jūsu ģimenes ikdienas veselīgie knifiņi, kas jums palīdz justies labāk?

Varbūt jūsu ikdiena nav iedomājama bez pašu dārzā izaugušajiem āboliem, kas nodrošina jūs ar vitamīniem, varbūt katram ģimenes loceklim ir sava ūdens pudele, kas dodas līdzi visās dienas gaitās? Bet varbūt par jūsu iknedēļas paradumu ir kļuvis kopīgs baseina apmeklējums? Pastāsti mums, kas liek jums ikdienā justies labāk un veselīgāk!

Starp visiem komentāriem, kuri būs iesūtīti portālā, kā arī mūsu Facebook lapā, 15.novembrī izlozēsim vienu, kura autoram uzdāvināsim

LAICA ūdens filtrēšanas krūzi

LAICA filtrēšanas sistēma palīdz uzlabot krāna ūdens kvalitāti un garšu. Pateicoties LAICA ilggadējai pieredzei, lai iegūtu augstas kvalitātes filtrētu ūdeni pietiek vien ar dažām minūtēm – vienkārši piepildiet krūzi ar krāna ūdeni un dažas minūtes pagaidiet, kamēr tas tiek izfiltrēts caur kārtridžu.

LAICA filtru kasetnes izstrādātas un ražotas Itālijā, lai nodrošinātu vislabāko filtrēšanas kvalitāti. Bi-flux® kārtridži var filtrēt līdz 150 litriem ūdens un visas filtra kārtridža sastāvdaļas ir izsekojamas, lai garantētu produkta kvalitāti un drošību.

No 5. līdz 18. novembrim Laica ūdens filtrus iespējams iegādāties RIMI veikalos ar 30% atlaidi!

IneseB IneseB 05. Nov 2019, 13:58

Mums ir sava saimniecība. Ēdam savus dārzeņus un augļus (kartupeļus, bietes, burkānus, kāpostus, tomātus, ābolus, vīnogas, gurķus, avenes utt.), mājās audzētu gaļu.
Katram ir sava ūdens pudele, ikdienā dzeram ūdeni. Kopā brokastojam.
Brīvdienās dodamies izklaidēties, ziemā ejam kalnu, citos gadalaikos ejam spēlēt bumbu, skriet, dejot. Visu daram kopā! ❤

filologe filologe 04. Nov 2019, 13:28

Pastaigas visai ģimenei pa mežu, kopīgi darbiņi kopā, piemēram, lapu grābšana, našķošanās vakaros ar augļiem vai dārzeņiem.

Iveria Iveria 04. Nov 2019, 12:06

Tās viennozīmīgi ir aktivitātes svaigā gaisā - joprojām cenšos bez treniņiem sporta zāle vismaz 2x nedēļā izskriet krosu laukā, vīrs regulāri brauc ar riteni, bet dēlu katru dienu, neatkarīgi no laikapstākļiem, vismaz uz stundu laižam darboties dārzā.