Katrina Silks dabīgā zīda produkti Tavam skaistumam un veselībai

Katrina Silks dabīgā zīda produkti Tavam skaistumam un veselībai

22. Aug 2023, 00:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Grūtniecība ir brīnišķīgs laiks Tavā dzīvē, kad uzplauksti un kļūsti sievišķīgāka. Taču vienlaikus tas ietver arī lielas pārmaiņas, tādēļ šajā īpašajā laikā ir tik svarīgas ikdienas rūpes par sevi, savu veselību un skaistumu.

Bieži grūtniecības periodā sievietes mēdz izvairīties no skaistumkopšanas un kosmetoloģijas salonu apmeklējumiem vai kādiem kosmētiskajiem produktiem, lai nenodarītu kaitējumu sev un bērnam. Tam ir pamatots iemesls, jo hormonālo svārstību ietekmē āda kļūst jūtīgāka, var parādīties arī kādas alerģiskas izpausmes. Ir produkti un procedūras, kas tiešām uz laiku būtu jāpārtrauc gan grūtniecēm, gan māmiņām, kas baro ar krūti.

Tomēr ir kāds produkts un materiāls, kas ir ne vien pilnīgi drošs, bet arī ļoti ietecams gan grūtniecības, gan krūts barošanas, gan jebkurā citā laikā Tavā dzīvē — tas ir dabīgais zīds!

Lai grūtniecības laiku padarītu vēl skaistāku, Katrina Silks iesaka izmēģināt dabīgo zīdu un izbaudīt tā labvēlīgo ietekmi uz ādu un matiem. Dabīgais zīds palīdzēs Tev atklāt un izcelt dabīgo skaistumu un dāvās pašpārliecinātu mirdzumu Taviem matiem un ādai.

Dabīgā zīda īpašības un priekšrocības

Gludā tekstūra un sastāvs. Pateicoties zīda izteikti gludajai struktūrai, mati slīd pār to bez berzes. Tas nozīmē mazāku iespēju pamosties ar pūkainiem, sapinkotiem vai sagulētiem matiem. Zīda auduma gludā faktūra un dabīgais sastāvs, kas ietver zīda proteīnus un aminoskābes, nodrošina mazāku mitruma absorbciju no ādas, saglabājot ādu maigu un neatņemot tai vērtīgo mitrumu.

Termoregulācija. Dabīgais zīds ir plāns, viegls un elpojošs materiāls, kam piemīt izcilas termoregulācijas spējas. Zīds lieliski uztur Tavu ķermeni optimālā temperatūrā: karstā laikā tas būs atvēsinošs un aukstā laikā — sildošs.

Ātri žūstošs. Zīds ir ļoti ātri žūstošs materiāls, tādēļ to ir viegli un ērti kopt.

Kas ir momme un kādēļ tam pievērst uzmanību?

Momme ir mērvienība, kādā tiek mērīts zīda svars un blīvums jeb biezums. Augstāks momme skaitlis nozīmē lielāku pavedienu skaitu uz 100 jardiem auduma un tādējādi arī lielāku smagumu. Jo augstāks momme, jo kvalitatīvāks un izturīgāks audums. Visbiežāk izmantotais dažādu skaistumkopšanas produktu izgatavošanā ir 22–25 momme zīds. Audums, kam ir tikai 19 momme, būs nedaudz par plānu, savukārt 30 momme būs ļoti biezs, blīvs, kā arī ļoti dārgs. Izmēģinot un pārbaudot dažādu biezumu dabīgo zīdu, esam nonākušas pie mūsu ideālā — 25 momme. Dabīgais mulberry zīda audums, ko izmantojam Katrina Silks produktos, ir izgatavots Itālijā, Komo apgabalā, kur zīda ražošana aizsākta jau piecpadsmitajā gadsimtā. Audumu ražošanas uzņēmums, kas auž mūsu zīdu, pievērš lielu uzmanību ilgtspējīgai ražošanai un garantē izcilu izejvielu kvalitāti. Zīda audumi ir krāsoti ar netoksiskām, dabai un veselībai draudzīgām krāsvielām atbilstoši ES standartiem.

Katrina Silks dabīgā zīda produkti Tavam skaistumam un veselībai

Zīda spilvendrānas un ieguvumi, tās lietojot.

Izvēloties dabīgā zīda spilvendrānu, ādai un matiem tiek piešķirta nepieciešamā mitrināšana un mirdzums. Guļot uz kokvilnas vai sintētiska materiāla spilvendrānas, rodas miega grumbiņas, savukārt, guļot uz dabīgā zīda, tās veidojas mazāk — šo efektu īpaši pamanīsi un novērtēsi ilgtermiņā.

Dabīgā zīda gludā tekstūra novērsīs matu mezglus un pūkošanos, nodrošinot īpašu papildus kopšanu matiem. Iesakām lietot arī dziļas iedarbības balzamu, matu maskas, eļļas, kā arī regulāri apgrieziet sašķeltos matu galus, lai novērstu matu galu šķelšanos un bojājumus kopumā.

Zīds palīdz saglabāt matus mitrinātus, kā arī pasargā trauslus matus no sapiņķerēšanās un lūšanas. Kokvilna ir poraināka nekā zīds, tāpēc parastās spilvendrānas absorbē matu mitrumu, taču zīds šo tik nepieciešamo mitrumu atstāj tur, kur tam jābūt — Tavos matos. Ja Tev ir sausi mati un galvas āda, zīda spilvendrāna būs neatsverams palīgs matu un galvas ādas stāvokļa uzlabošanā.

Kāpēc lietot dabīgā zīda matu gumijas?

Veselīgi un skaisti mati mums katrai ir tik svarīgi, tādēļ ļoti svarīgi ir zināt, kā par tiem rūpēties. Ik pa laikam katra no mums piedzīvo dienas, kad grūti “tikt ar matiem galā”, tāpēc vēlamies pastāstīt, kā vēl labāk parūpēties par matiem ikdienā — piemēram, parastās elastīgās matu lentes vietā izmantojot zīda matu gumiju. Jā, tas ir mazs, taču nozīmīgs solis, jo dabīgā zīda matu gumijas ir daudz saudzīgākas Taviem matiem nekā plastmasas vai poliestera matu gumijas.

Uz nakti ieliekot matos dabīgā zīda gumiju, mati no rītiem būs mazāk sapinušies un pūkaini. Vienkāršs un efektīvs skaistumkopšanas rituāls Taviem zīdainajiem, skaistajiem matiem. Zīda matu gumijas iegāde izmaksā lētāk nekā matu atjaunošanas procedūra salonā, tādēļ ir svarīgi apzināties, ka, pārejot no parastajām matu gumijām uz dabīgo zīdu, Tu ilgtermiņā ietaupi.

Dabīgais zīds ir hipoalerģisks, kā arī satur vērtīgus proteīnus un aminoskābes. Viens no proteīna veidiem, ko sauc par sericīnu, veicina veselīgas ādas atjaunošanos un matu augšanu. Regulāri lietojot dabīgā zīda matu gumiju, tā matiem piešķirs skaistu mirdzumu.

Zīda acu maska — vai tā var palīdzēt uzlabot miegu?

Eksperti uzskata, ka viens no efektīviem veidiem, kā uzlabot miega kvalitāti, ir ieguldīt kvalitatīvās un labās miega brillēs. Aplikācijas “Rise” izveidotājs apliecina: "Viens no laba miega priekšnosacījumiem ir kontrolēt gaismas daudzumu, kad vēlamies gulēt. Mūsu bioloģiskais pulkstenis regulē iekšējos procesus, ietekmējoties no signāliem, kas tiek saņemti no apkārtējās vides. Gaisma ir viens no spēcīgākajiem apkārtējās vides impulsiem, kas liek palikt nomodā, savukārt, lai aizmigtu un ķermenis varētu pilnībā atjaunoties dziļā miegā, nepieciešama tumsa".

Cik svarīgs ir materiāls, izvēloties zīda acu masku? Ārste-kosmetoloģe Viviāna Čina (Dr. Vivian Chin) iesaka ieguldīt acu maskā, kas izgatavota no dabīgā zīda, jo tā būs maigāka ādai un aizsargās pret berzi: "Iesaku dabīgā zīda miega brilles, jo tās ir ļoti ērtas un maigas un ir piemērotas arī jutīgai ādai." Zīda miega brilles patiešām var uzlabot Tavu miega kvalitāti. Tās rada nomierinošu efektu, kas palīdzēs ātrāk iemigt. Zīda acu maskas uzlikšana būs viens no soļiem nomierinošā vakara rituālā, un ķermenim ar laiku izveidosies asociācija — maigais zīda pieskāriens signalizē, ka pienācis laiks norimties, atspūsties un ieslīgt atjaunojošā miegā. Dabīgais zīds ir ļoti patīkams un labvēlīgs maigajai ādai ap acīm, jo tas palīdz saglabāt ādas dabīgo mitruma līmeni un nav sviedrējošs.

Domājot par sevi un mazuli, atceries, ka bērniņš jutīsies vislabāk, ja māmiņa būs vesela, jutīsies mīlēta un apmierināta ar sevi un vidi sev apkārt. Izbaudi brīnumaino laiku kopā ar mazuli, arī iepriecinot un palutinot sevi un ļaujot saviem mīļajiem parūpēties par Tevi.

katrinasilks.com