Kāds solās būt 2017.gads - Gaiļa gads?

Kāds solās būt 2017.gads - Gaiļa gads?

30. Dec 2016, 00:32 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

2017. gads pēc ķīniešu kalendāra būs Ugunīgā Gaiļa gads. Astrologi apgalvo: nepakļāvīgais Gailis ietekmēs visas zodiaka zīmes bez izņēmuma. Bet kāda būs šī ietekme?

Gailis ir Saules simbols – tieši ar viņa dziesmu no rīta sākas diena. Austrumu zemēs Gailis ir tieši saistīts ar Saules siltumu: indiāņi viņu uzskata par Saules enerģijas iemiesojumu, bet japāņi – par pirmo gaismu.

Ķīnieši Gailī saskata piecu tikumu simbolu: tas apvieno drošsirdību, labsirdību, uzticību, cieņu un labvēlību. Tieši šīs īpašības vajadzēs īpaši kopt un veicināt 2017. gadā.

Ar pieciem tikumiem tieši saistītas Gaiļa īpašības – sirsnīgums un atklātība. Gailis saka visu, ko domā, necenšoties slēpt vai izkropļot informāciju. Reizēm viņa atklātība un tiešums var radīt iespaidu par netaktiskumu un rupjību, jo spriedumi patiešām ir kategoriski un tieši.

Tieši tāpēc 2017. gada horoskops iesaka visiem turēt emocijas grožos un sekot teiktajam.

Gailim patīk komandēt, aizrādīt citiem savā skarbajā manierē, bet pats gan necieš savā virzienā vērstu kritiku.

Iekarot Gaiļa sirdi var ar glaimiem un uzslavām. Mīlestība uz glaimiem nozīmē, ka Gailim pastāvīgi jāatrodas uzmanības centrā.

Gailis vienmēr ir pirmais, viņam piemīt iedzimtas līdera dotības. Gailim nepieciešama apkārtējo uzmanība, bet tās viņš var ieslīgt depresijā. 2017. gadā drīkst un pat vajag izcelties no pūļa, turklāt ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem.

Lai piesaistītu uzmanību, Gailis cenšas ģērbties spilgti, ignorējot pieņemtos standartus. Nepieciešamība pēc vispārējas atzinības padarījusi Gaili par ekspertu pareizā iespaida radīšanā.

Gailim patīk darbs, kurā var daudz komunicēt ar cilvēkiem. Gaili pēc tiesas un taisnības jebkurā kolektīvā uzskata par spilgtu un neparastu cilvēku. Daudziem Gaiļa gadā izdosies ātri kāpt pa karjeras kāpnēm!

Gailis ir loģisks un konservatīvs it visā, pat politikā. Lai gan mīl baudīt apkārtējo uzmanību, Gailis uzskata, ka tieši viņa domu gājiens ir pareizs, bet citi kļūdās. No tā izriet, ka Gailis patiesi paļaujas tikai pats uz saviem spēkiem. Tāpēc strādīgiem, neatlaidīgiem un tiešiem karjeristiem šajā gadā spīdēs veiksmes saulīte.

Gailim nemēdz būt vieglas naudas, tieši Gaiļi bieži kļūst par darbaholiķiem. Gailis vienmēr grib paveikt vairāk nekā būtu spējīgs. Bet reizēm viņš atļaujas darbā paslinkot, un to var izskaidrot ar tieksmi pafilozofēt.

Ja Gailis nodarbojas ar savu sapņu darbu, viņš var sasniegt patiešām daudz: naudu, neatkarību, prestižu. 2017. gada horoskops iesaka atrast savu patieso mērķi dzīvē. Neskatoties uz rosīgo sabiedrisko dzīvi un daudzajiem jaunajiem paziņām, daudzi šajā gadā jutīsies vientuļi.

Gailis ir pretrunīga zīme, tāpēc 2017. gads būs sarežģīts tiem, kas nespēj saglabāt līdzsvaru starp privāto dzīvi un darbu. Savukārt visiem ar iniciatīvu apveltītajiem, darbīgajiem cilvēkiem Gailis palīdzēs sasniegt daudz.

Māmiņu Klubs