Kā mazināt CELULĪTU 14 dienās mājas apstākļos?!

Kā mazināt CELULĪTU 14 dienās mājas apstākļos?!

08. May 2019, 13:23 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kad termomentra stabiņš rāda vasaras iestāšanos, biezās jakas ir dziļi skapī un šortiņu sezona sākusies, ir laiks pievērst uzmanību jūsu ādai.

Pat, ja jums nav plānots gozīties pludmalē ar bikini, jūs joprojām vēlaties, lai rokas, pleci, mugura un kājas redz saules gaismu. Par laimi, jums vairs neprasīs lielas pūles uzturēt ādu lieliskā formā, un vasaras tveicē nenāksies slēpt savus augšstilbus pieguļošās bikses, jo mums ir risinājumus – Pranamat ECO masāžas paklājiņš – ātrs un efektīvs veids kā atbrīvoties no mūžīgās sieviešu problēmas – CELULĪTA!

Daudzas sievietes domā, ka mazināt celulītu mājas apstakļos nav iespējams, taču viņas maldās! Populārākās metodes prasa diezgan daudz laika un pūļu, bet ar Pranamat ECO ātrā laikā iegūsiet gludu un veselīgu ādu.

2014. gadā Eiropā veikti klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka lietojot Pranamat ECO tiek ievērojami uzlabota ādas struktūra.

Nodrošinot vienmērīgi izkliedētu 5000 punktu akupresūras iedarbību uz ādu, Pranamat ECO uzlabo asins un limfas plūsmu un baro ādas šūnas ar skābekli. Uzlabotā cirkulācija rada siltumu iedarbības zonā, stimulējot problēmu zonā uzkrāto toksīnu un šķidruma izvadīšanu.

Tikai 15 minūtes dienā!

Pēc masāžas, kamēr āda vēl jūt „dedzinošu” sajūtu,  uzklājiet(iemasējiet) eļļas maisījumu, ko varat pagatavot mājās paši. Olīveļļai pievienojiet 2-3 pilnienus ēteriskās eļļas un uzklājiet tieši uz problēmzonām.

Atkārtojot šo procedūru regulāri(katru dienu) un pirmos rezultātus manīsiet jau pēc 14 dienām. 

Celulīts ir ne tikai kosmētiska problēma; tas ir arī saistīts ar strukturālām pārmaiņām zemādas tauku slānī, kas noved pie asins un limfas plūsmas samazināšanos.

Taukšūnu īpašā struktūra,kas atrodas starp kolagēna škiedrām, nozīmē to, ka  šīs  bojātās šūnas nevar saņemt pietiekami daudz barības vielu un skābekļa(lēnas limfas un asins plūsmas dēļ), kā rezultatā no organisma netiek izvadīti liekie toksīni.

Masāža ir viens no visefektīvākajiem veidiem cīņā ar celulītu!

Apstrādājot  Jūsu problemātiskās zonas ar Pranamat ECO regulāri (4-5 dienas nedēļā), nodrošinās ne tikai tauku zudumu izvēlētajās ķermeņa zonās, bet arī ādas stāvoklis manāmi uzlabosies – tā kļūs tvirta un elastīga..

Pranamat ECO masāžas paklājiņš var palīdzēt jums atbrīvoties no šī sieviešu bieda "apelsīna miziņas" mājās apstākļos, bez diētas un īpašas fiziskas piepūles, tik vien kā uzlabojot mikrocirkulāciju un atjaunojot vielmaiņu.

.

Vairāk info par Pranamat lietošanas programmām: https://pranamat.lv/text/howitwork/28-uzlabo-adas-strukturu

Facebook: www.facebook.com/Pranamat.LV 

Instagram: www.instagram.com/pranamat_latvija/