Izmēģini  Rebozo lakatu masāžu!

Izmēģini Rebozo lakatu masāžu!

12. Apr 18:27 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūsu ikdiena reizēm ir stresa pilna – nebeidzami darbi, pienākumi, raizes, tik daudz kas jāpagūst! Lai mazināt saspringumu, atbrīvotu savu emocionālo un fizisko sasprindzinājumu, sniedzot visa ķermeņa un prāta labsajūtu, Māmiņu Kluba Vecāku skolā aicinām uz rebozo lakatu masāžu!

Šis relaksējošais masāžas veids, kas Latvijā aizgūts no Meksikas, sniedz pilnīgu atslābināšanos un relaksāciju, palīdz atjaunoties un iegūt vispārēju mieru.

Rebozo masāža būs piemērota gan grūtniecēm, gan arī jaunajām māmiņām un ikvienai sievietei, kura vēlas par sevi parūpēties, atjaunoties un izjust dziļu relaksāciju.

PIESAKIES MASĀŽAI ŠEIT

Rebozo masāža palīdzēs:

  • Uzlabot asinsriti;
  • Mazināt nemieru, stresu, bailes un vēlmi kontrolēt apkārt notiekošo;
  • Atbrīvot un atslābināt muskuļus;
  • Sajust savu ķermeni;
  • Vairot fizisko un emocionālo labsajūtu.

Kā notiek rebozo masāža?

Rituāla sākumā tevi sagaida neliela saruna ar masāžas meistari Kristīni Reikmani pie tējas tases, pēc kuras sekos pati masāža. Tās laikā ar septiņu krāsainu lakatu palīdzību varēsi izjust ritmiskas kustības, kas maigi iekustinās un atbrīvos tavus dziļos muskuļus, vienlaikus nomierinot arī nervu sistēmu. Masāžas laikā atbrīvosies tava ķermeņa enerģijas plūsmas un tu sajutīsi atjaunošanos. Masāžas noslēgumā kā punkts uz “i” fantastiskajai relaksācijai būs koši zvanu meditācija.

Rebozo masāžas rituāla ilgums: 1,5 h

Masāžai nepieciešams ērts apģērbs – legingi un krekliņš.

PIESAKIES MASĀŽAI ŠEIT

Sertificētai dzemdību dūlai, trīs bērnu māmiņai Kristīnei Reikmanei ir septiņu gadu pieredze darbā ar rebozo. Šo prasmi Kristīne apguvusi pie Mirjam un Thea Nīderlandes pasniedzējām un pašas meksikāņu viedās vecmātes Anhelīnas Martines Mirandas.