Jaunums Māmiņu Klubā: Fizioterapijas procedūra plecu un kakla saspringuma mazināšanai

Jaunums Māmiņu Klubā: Fizioterapijas procedūra plecu un kakla saspringuma mazināšanai

07. Mar 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saspringums plecos, kaklā nav nekas svešs jaunajai māmiņai, kura ikdienā daudz laika pavada ar mazulīti rokās – aijājot savu bērniņu, barojot, mīļojot. Tas var radīt ne tikai diskomfortu, bet vēlāk arī veselības problēmas, tāpēc aicinām Māmiņu Kluba Vecāku skolā pie fizioterapeites Janas Parfjonovas uz mīksto audu tehnikas procedūru, kas palīdzēs relaksēties, uzlabos asinsriti un sniegs relaksāciju.

Fizioterapeite Jana Parfjonova skaidro, ka bieži vien jaunajām māmiņām pēc dzemdībām plecu joslā, lāpstiņās parādās disbalanss, kā rezultātā var saīsināties muskuļi un veidoties saspringums, tādējādi arī pasliktinoti asinsriti. Izmantojot mīksto audu tehnikas procedūru, ar pasīvās tehnikas palīdzību jaunā māmiņa atkal var atgūt skaistu stāju un mazināt saspringumu plecu joslā.

PIESAKIES PROCEDŪRAI ŠEIT

Mīksto audu procedūra nav tikai masāža, jo tā ietver arī pasīvas kustības, kurās būs jāiesaistās arī pašai māmiņai. “Pēc tam būs realaksēta sajūta, plecu daļa būs mierīgāka un centrēta, mazināsies saspringums” norāda fizioterapeite Jana Parfjonova, sakot, ka šo tehniku fizioterapijā pielieto, lai palielinātu ķermeņa apzināšanos un iegūtu relaksāciju.

Kādās situācijās ieteicama mīksto audu procedūra?

  • Ja izjūti diskomfortu un saspringumu plecu, kakla daļā.
  • Ja ikdienā ilgas stundas pavadi sēžot pie datora.
  • Ja vienkārši vēlies relaksēties un veltīt laiku sev.

Uz procedūru gaidīsim ne tikai māmiņas, bet arī tētus.

PIESAKIES PROCEDŪRAI ŠEIT