JAUNS SEMINĀRS VECĀKU SKOLĀ: Kādu darbu man tagad meklēt?

JAUNS SEMINĀRS VECĀKU SKOLĀ: Kādu darbu man tagad meklēt?

13. Mar 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tevi arī nomoka jautājums: "Atgriezties savā iepriekšējā darbā vai domāt ko citu?"

Iet atpakaļ uz darbu? Palikt mājās ar bērnu? Meklē citu darbu? Strādāt pusslodzi? Strādāt no mājām? Nav vienas pareizās atbildes. Kas derēs vienam, iespējams, nepavisam nederēs citam – šis ir (kārtējais) lēmums, kas katrai mammai būs kādā brīdī jāpieņem.

Kāpēc ir vērts apmeklēt šo semināru?

Šis seminārs ir radīts, lai strukturētā veidā palīdzētu tev, pirmkārt, apzināties savas šī brīža vēlmes un vajadzības, otrkārt, ņemt vērā savu potenciālu un iespējas, lai izvēlētos un darītu darbu tā, lai neizjustu to kā apgrūtinājumu, kas jāiztur, bet gan justu gandarījumu un enerģijas pieplūdumu, darot darbu, kas ir saskaņā ar tevi un tavu dzīvi.

  • Laimīgai mammai būs laimīgi bērni – lai kā tu izvēlēsies rīkoties, tavs lēmums būs pareizs, ja tu jutīsi, ka esi izvēlējusies labāko iespējamo variantu un būsi apmierināta ar savu izvēli – tavs  bērns to jutīs un jutīsies labi kopā ar tevi.
  • Darbā tiek pavadīta vidēji 1/3 no tava laika! – tas ir pārāk daudz, lai vienkārši paciestos! - Tev vienmēr ir izvēle - kā un kādu darbu darīt!
  • Darot darbu, kas palīdz tev dzīvot savu dzīvi, tu pēc darba atgriežoties mājās, aizvien būsi enerģiska un mierīga.

Šī nodarbība būs tām:

  • Kas vēlas atrast motivāciju atgriezties darbā
  • Kas nav pārliecinātas vai vēlas atgriezties savā iepriekšējā amatā un, iespējams, vēlētos kaut ko pamainīt, tomēr nav īsti skaidrs, vai kāds cits amats būs labāks
  • Tām, kas labprāt uzsāktu pavisam ko jaunu, taču pagaidām vēl trūkst skaidrības vai pārliecības par savu izvēli

Kā notiek seminārs:

Seminārs notiks nelielās grupās, kā praktiskais darbs ar sevi.

1) Pirmajā daļā – dažādu pētījumu un autoru darbu apkopojums par darba nozīmi laimīga cilvēka dzīvē. Kopīgi radīsim laiku un telpu, lai atbildētu paši sev, ko tad īsti sagaidām no sava darba.

2) Savukārt otro daļu pēc tam veltīsim, lai noskaidrotu, kā katrs varētu savu vēlamo rezultātu iegūt un noformulētu savu nolūku.

3) Noslēgumā –   apskatīsim kas jāņem vērā, lai veidotu paliekošas pārmaiņas  un kā gatavot ceļu/plānu, kā no sava pašreizējā stāvokļa nokļūt tur, kur kādreiz vēlētos būt.  

Semināru vadīs Linda Mazule.

20180226185754-42869.jpg

4 bērnu mamma, kura vairāk nekā 10 gadus nostrādājusi SEB bankā, kur veiksmīgi virzoties pa karjeras kāpnēm ieraudzījusi atšķirību starp darba rezultātiem un cilvēkiem, kam patīk darbs, un tiem, kas to dara vienkārši tāpēc, ka .. kaut kā taču nauda jānopelna. 

Semināra nodarbības sāksies jau 15. martā no 15:00 līdz 17:00

Jaunajm semināram PIESAKIES Māmiņu kluba Vecāku skolā! 

Māmiņu klubs, 2018

Eksperts

Natalja Maņkovska

sertificēta dūa, krūtszīdīšanas konsultante
Natalja Maņkovska Vecāku skolā
mamma88 mamma88 27. Feb 2018, 13:51

Ta ir problema, it seviski pec tam saskaroties ar to, ka darzinos berni slimo.