Hotel Sigulda – atpūta un komforts vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām

Hotel Sigulda – atpūta un komforts vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām

03. Mar 2022, 14:51 Mamma ceļotāja Mamma ceļotāja

Sigulda ir mana spēka vieta, pilsēta, uz kuru dodos atpūsties. Šī ir viena no skaistākajām un ar izklaidēm pilnām pilsētām Latvijā, kurā katrs atradīs kaut ko savai gaumei un noskaņojumam.

Neticams dabas skaistums - alas, klintis, dabas takas. Labiekārtoti parki un skvēri. Informatīvi muzeji, šikas pilis, aktīvā atpūta katrai gaumei, trošu vagoniņš, bobsleja trase, kinoteātris, lieliskas viesnīcas un SPA, piedzīvojumu parki, safari parks un tā tālāk, un tā tālāk.

Šoreiz mana dvēsele prasīja aizbēgt no mājas, no ikdienas un kņadas. Vēlējos izmērītas ģimenes brīvdienas, SPA un komfortu. Un mana izvēle krita uz Hotel Sigulda.

Viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā. Pastaigas attālumā no gandrīz visām galvenajām pilsētas apskates vietām. Pagalmā ir bezmaksas autostāvvieta.

Viesnīcas ēka sastāv no divām daļām – mūsdienu un vēsturiskā. Tas arhitektūra ir unikāla, tā apvieno 19.gadsimta ēku ar mūsdienu arhitektūru, vecais un jaunais ir saplūduši interesantā tandēmā - neparasti un tajā pašā laikā eleganti.

/no interneta/

Istabas mājīgas, interjers mierīgs un relaksējošs, ir TV, Wi-Fi, visas nepieciešamās ērtības.

Vislabākā man bija SPA zona, par ko jau sen sapņoju. Izmantojām personalizētu piedāvājumu ģimenei, viss SPA bija tikai mūsu uz stundu. Baseins ar pretstraumi, džakuzi, sauna, tvaika pirts, tieši tas, ko ķermenis un dvēsele prasīja.

Viesnīcas mājaslapā šobrīd ir daudz īpašo piedāvājumu: karaliska brīvdiena, ziemas SPA vakars diviem, ziemas romantika, atpūta diviem, romantisks piedāvājums.

Pilns īpašo piedāvājumu saraksts te.

Brokastis viesnīcā notiek viesnīcas restorānā (attiecas uz viesiem ar Covid sertifikātiem). Viesi bez Covid sertifikāta saņem brokastis savā numurā. Brokastu klāstā ietilpst siltie ēdieni, auzu pārslas un musli, uzkodas, svaigi konditorejas izstrādājumi un augļi.

Siltajā sezonā maltīti var baudīt arī atklātā terasē, no kuras paveras skats uz labiekārtoto parku un tā koptajām ainavām.

Restorānā varat baudīt gardus ēdienus visas dienas garumā, Eiropas virtuve, patīkama atmosfēra un interjers.

Lieliska vieta, kur atrauties no ikdienas steigas.

Pils iela 6, Sigulda