Gatavojamies Sieviešu skrējienam t/c “Domina Shopping”.

Gatavojamies Sieviešu skrējienam t/c “Domina Shopping”.

28. Apr 2017, 00:48 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Skrien un esi vesela! Piedalies un iedvesmojies! Nāc un dažādās aktivitātēs uzzini vairāk par skrējienu, jo mēs esam par spēku un pārliecību!

Lai šogad būtu vieglāk sagaidīt enerģisko un emociju bagāto Sieviešu Skrējienu, ikviena dāma ir aicināta iegriezties t/c „Domina Shopping” īpaši ierīkotajā EXPO stendā, kas ir atklāts jau kopš 21.aprīļa un ļauj ikvienai no mums atvilkt elpu, iejusties urbānā vidē un pēc vēlēšanās apmeklēt un piedalīties dažādās aktivitātēs, jo šogad ne tikai pati trase būs citāda, bet arī gatavošanās skrējienam būs interesantāka. 

Nāc ar saviem mazajiem sportistiem uz t/c „Domina Shopping”šodien 28.aprīlī no plkst 17:00 – 20:00 un piedalies Bērnu dienā, kopā ar “Latvijas gada sporta skolotāja” Nataļju Gorškovu un „Māmiņu Klubs” projektu vadītāju Kristīni Damškalni. Pašiem mazākajiem būs iespēja piedalīties mazuļu rāpošanas sacensībās, kā arī citās jautrās atrakcijās, kas paredzētas visa vecuma bērniem. Pačukstēsim, ka tiks izspēlētas arī balvas, sadarbībā ar t/c “Domina Shopping”. 

Nākamajā dienā, setsdien,29.aprīlī no plkst 11:30 – 12:30, nāc un līdzdarbojies Signes Meirānes vadītajā meistarklasē, kurā gatavosim gardus un veselīgus kokteiļus! Būs iespēja uzzināt, cik dažādi tie var būt – gan brokastīm, gan pusdienām un launagam. Tie atsvaidzinās un palīdzēs uzņemt dažādus augļus, kas apgādā organismu ar vitamīniem, šķiedrvielām un citiem veselīgiem komponentiem. Taču kokteiļu labākā īpašība ir tā, ka tie ir viegli un ātri pagatavojami un, ievērojot pareizos noteikumus, tie būs arī veselīgi. Meistarklasē Signe atklās visu par kokteiļiem, no A-Z, ieskaitot alternatīvo pienu pagatavošanu paša spēkiem.

5. un 6.maijā plkst. 12.00 - 21.00 t/c „Domina Shopping” darbosies pasākuma EXPO jeb „Sieviešu Skrējiena” numuru izņemšana. Atceries līdzi paņemt personu apliecinošu dokumentu.

Stenda interaktīvie displeji ļaus to viegli pamanīt plašajos veikala gaiteņos, turklāt fotosiena katru dienu no 21.aprīļa līdz 6.maijam Tevi gaidīs, lai palīdzētu uzņemt atraktīvas un skaistas bildes, jo dažkārt jau pietiek tikai ar vienu uzslavu vai komplimentu, lai diena būtu izdevusies! 

Vairāk informācijas, reģistrācija pasākumam un skrējienu rezultāti pēc sacensībām – www.sieviesuskrejiens.lv