Garmin prezentē savu pirmo produktu, kas izgatavots izmantojot pārstrādāto okeānā iegūto plastmasu – Descent G1 Solar – Ocean Edition

Garmin prezentē savu pirmo produktu, kas izgatavots izmantojot pārstrādāto okeānā iegūto plastmasu – Descent G1 Solar – Ocean Edition

30. Nov 2023, 15:24 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Garmin atklāja Descent™ G1 Solar – Ocean Edition, izturīgu rokas pulkstenim līdzīgu niršanas datoru ar funkcijām, kas paredzētas kā zemūdens, tā sauszemes dēkām. Gādājot par vidi, 100% plastmasas, kas izmantota pulksteņa korpusa, apmales un pogu izgatavošanā, ir no pārstrādātas okeānā savāktās plastmasas. Papildus videi draudzīgajai konstrukcijai Descent G1 Solar – Ocean Edition aprīkots ar saules uzlādes lēcu, kas ļauj nirējiem ilgāk ceļot zem ūdens – niršanas režīmā akumulatora darbības laiks ir līdz 25 stundām un līdz 124 dienām viedpulksteņa režīmā, uzlādējoties to ar saules enerģiju.

Ja tiek izmantots Ocean Edition nav nepieciešamība pēc atsevišķa niršanas datora un viedpulksteņa, turklāt tas ietver populārākās Garmin niršanas funkcijas, kas palīdz lietotājiem maksimāli izbaudīt niršanas pieredzi, kā arī multisporta un viedfunkcijas aktīvam dzīvesveidam ārpus ūdens. 

"Lepojamies, ka varam atklāt savu pirmo produktu, kura detaļas izgatavotas no pārstrādātas okeānā atrastas plastmasas. Izstrādājot Descent G1 Solar – Ocean Edition, izmantojam materiālus, kas līdz šim apdraudēja okeāna vidi, un pārvēršam tos detaļās, lai palīdzētu radīt videi draudzīgu niršanas datoru, kas radīts tā izpētīšanai." – Dens Bartels (Dan Bartel), Garmin viceprezidents globālās pārdošanas patērētājiem jautājumos.

Ietekme ar dizainu

"Mūsu darbinieki daudz laika pavada, nodarbojoties ar savām kaislībām – makšķerēšanu, niršanu, sērfošanu un visu ko citu – okeānos visā pasaulē. Daži arī velta savu brīvo laiku, lai sakoptu teritorijas ap šīm ūdenstilpnēm, un, to darot, tie sāka domāt par veidiem, kā atkārtoti izmantot plastmasu, kas nereti nokļūst okeānā. Pēc ilgas prātošanas un izpētes ideja tapa skaidra: okeānu izpētei paredzēts pulkstenis, kurā izmantoti pārstrādāti materiāli, kuriem bija lemts nonākt okeānā." – Sūzena Laimena (Susan Lyman), Garmin globālā patērētāju mārketinga viceprezidente

Kad okeānā ievestā plastmasa tiek savākta ap ūdenstilpēm, tā tiek šķirota, attīrīta un žāvēta. Pēc tam plastmasa tiek pārkausēta sveķu granulās, kas tiek pastiprinātas ar stikla šķiedru un nosūtītas krāsošanai. Pēc tam materiāls tiek formēts, lai veidotu pulksteņa korpusa, rāmja un pogu formu, un tad tas tiek iestrādāts izturīgā, videi draudzīgā niršanas datorā, kas izgatavots, lai ļautu lietotājiem droši nirt.
Jūsu ceļojumiem kā virs, tā arī zem ūdens

Jaunajā Ocean Edition iekļautas visas populārākās oriģinālā Descent G1 Solar funkcijas, un tas novērš nepieciešamību nirējiem iegādāties gan niršanas datoru, gan viedpulksteni ar funkcijām, kas piemērotas, lai uzturētos uz sauszemes vai zem ūdens.

•    Iegūstiet vairākus niršanas režīmus niršanai ar vienu un vairākām gāzēm (tostarp nitroksu un trimiksu), kā arī mērītāju, apnoju, apnojas medības un slēgta loka rebreather.
•    Ar virsmas GPS varat sekot līdzi ieniršanas un izniršanas punktiem ūdens virspusē.
•    Saglabājiet un pārskatiet līdz pat 200 niršanu datus un kopīgojiet tos, izmantojot lietotni Garmin Dive™.
•    Pielāgojiet papildu datu ekrānus katram niršanas režīmam.
•    Viegli orientējieties zem ūdens, izmantojot iebūvēto 3 asu niršanas kompasu.
•    Nolasiet tuvumā esošos paisuma un bēguma apstākļus tieši no pulksteņa.
•    Noturieties labā formā nākamajai niršanai ar vairāk nekā 30 iekļautām sporta lietotnēm, atgūšanās laika palīgsistēmu, treniņa statusa rādītāju, ikdienas ieteiktajiem treniņiem un elpošanas izsekošanu visas dienas garumā.
•    Koncentrējieties uz prātu un ķermeni, izmantojot miega rādītājus un uzlabotu gulēšanas monitoringu, uz rokas balstītu sirdsdarbību, Body Battery™ enerģijas izsekošanu un hidratācijas uzraudzību.
•    Turpiniet sekot līdzi ar viedajiem paziņojumiem, Garmin Pay™ bezkontakta maksājumiem un negadījumu atklāšanu un palīdzību2.

Descent G1 Solar – Ocean Edition ir 45 mm pastiprināta polimēra korpuss, pret skrāpējumiem izturīgs safīra objektīvs un viegli nolasāms monohroms displejs. Ūdens izturība līdz 100 metru dziļumam, tas pārbaudīts atbilstoši ASV militārajiem 810 standartiem attiecībā uz termisko, triecienizturību un ūdensizturību, Ocean Edition ir izturīgs un gatavs piedzīvojumiem gan virs ūdens, gan zem. Tagad ir pieejams tumšā ezermalas krāsā ar jūraszilu siksniņu, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 629,99 €.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārpusē, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta.