Dzīvības apdrošināšana - gudrākais veids, kā veidot uzkrājumus

06. Oct 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ikviens no mums vēlas, lai nākotne būtu labāka un nodrošināta, lai bērni varētu saņemt labu izglītību. Tāpēc svarīgi ir rīkoties, lai šo mērķi sasniegtu.

To var panākt, veidojot uzkrājumus. Kā novērojis AAS ERGO speciālists Kaspars Zvirgzdiņš, cilvēki uzkrājumus mēdz veidot dažādiem mērķiem, taču populārākie to vidū ir uzkrājums pensijai un bērnu izglītībai.

Lai sasniegtu savu mērķi, gudrākais veids uzkrājumu veidošanai ir dzīvības apdrošināšana. Tā ļauj ik mēnesi iemaksāt klienta rocībai atbilstošu summu, tā veidojot uzkrājumu, kuru bērns varēs izmantot pēc pilngadības sasniegšanas, piemēram, savai izglītībai. Vienlaikus dzīvības apdrošināšana palīdz ne tikai veidot uzkrājumu nākotnei, bet arī apdrošina pret nāves gadījumu.

AAS ERGO speciālists Kaspars Zvirgzdiņš izceļ trīs galvenos dzīvības apdrošināšanas plusus:

  1. Tiek veidots uzkrājums, kuru pēc līguma termiņa beigām var saņemt un izmantot pēc saviem ieskatiem. Veidotais uzkrājums kalpo arī kā sava veida drošības spilvens nākotnei.
  2. Ik gadu ir iespēja saņemt IIN atmaksu par veiktajām iemaksām dzīvības apdrošināšanai. Piemēram, ja gada laikā iemaksās tiks veikti 240 eiro, kas veido 20 eiro lielas iemaksas ik mēnesi, no valsts varēsi atgūt 48 eiro.
  3. Ģimenes aizsardzība, jo gadījumā, ja iestājas apdrošinātā nāve, ģimene atgūst apdrošināšanas summu.