DIVĀM VISLABĀKAJĀM sev - īpaša grāmata dāvanā!

DIVĀM VISLABĀKAJĀM sev - īpaša grāmata dāvanā!

13. Feb 2017, 14:42 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Projektā "Vislabākā sev" daudz uzzinājām arī par jūsu garšu kaislībām. Kādai garšo saldējums, kādai ļoti īpaša - majonēze. Vēl kādai pašas gatavoti maizes grauzdiņi. Un vēl kādai - vīns. Attiecīgi, recepšu grāmata īpašām sievietēm, būs tas, kam jāatrodas jūsu grāmatu plauktos virtuvē, bez ierunām! Saņemiet dāvanu!

SIGNES MEIRĀNES PAVĀRGRĀMATA "Ceļot. Gatavot. Ēst."

Šī pavārgrāmata nav tikai pavārgrāmata. Tas ir dzīves stāsts, caur ceļojumiem un receptēm, jo Signe nemāk dzīvot, lai vienkārši ēstu. Viņa grib ēst garšīgi un veselīgi. “Ceļot. Gatavot. Ēst.” ir grāmata, kas iedvesmo, izglīto, priecē un iemāca gatavot neskaitāmas receptes  ikdienai un īpašiem mirkļiem. Pavārgrāmata, kura blakus daudzveidīgajām receptēm, aizvedīs izzinošos, pārbaudītos un garšu, aromātu, sajūtu bagātos ceļojumos uz Franciju, Zviedriju, Itāliju, Angliju, Indiju, Kaliforniju un, protams, arī pa Latviju.

Grāmatā receptes no lapas uz lapu attēlo Signe kaislības gatavošanā un dzīvē. Šis īstenais un nebeidzamais mīlas trijstūris – ceļošana, gatavošana, ēšana – ir tas, kas piešķir nozīmi Signes ikdienai, tāpēc grāmata ir stāsts par to, lai katrs no mums var paņemt to, kas vēl pietrūkst  lai iedvesmotos uz prieka un mīlestības pilnāku ikdienu. Ar katru dienu, kad Signe rada ko jaunu un iedvesmojas, viņa atgādina sev pašai, ka tieši tas ir kas īpašs, ka laiks ar ģimeni pie galda vai ar pēkšņi ciemos uzaicinātiem draugiem ir vērtība.

20161116094735-20975.jpg

cetrassezonas.lv

BALVU SAŅEM -

Magones_zieds

Dagnija

APSVEICAM! Balvas jūs gaida Māmiņu Kluba redakcijā, Vīlandes ielā 1 (ar ieeju no Elizabetes ielas puses), 1.stāvā līdz 13.martam.


20170111084750-47648.jpg

Katra balva, ko dāvināsim jums - ir PATEICĪBA par jūsu ieguldīto darbu. Neviens un nekas nenovērtēs jūs labāk par jums pašām.

Paldies par to, ka atklājāt mums daļiņu sevis!

manderina manderina 13. Feb 2017, 21:31

Dagnija esmu es tā pati manderina? Vai cits cilvēks?