Digital Art House - pieskarties skaistumam

Digital Art House - pieskarties skaistumam

13. Feb 2022, 12:14 Mamma ceļotāja Mamma ceļotāja

Ja vēlaties atpūsties, atslēgties no rūpēm un ikdienas, gūt estētisku baudījumu, pieskaroties skaistajam, iesaku apmeklēt Digital Art House multimediju izstādi.

Šeit jūs varat iegremdēties ģēniju darbos: Monē, Kandinskis, Edgars Degā un daudzi citi. Tas viss notiek gaismas un skaņas pavadijumā, ļoti moderni, stilīgi un aizraujoši. Tas ir jauns skats uz mākslu, jauns veids, kā plašās masās pasniegt skaistumu.

/no interneta/

Šoreiz paņēmu līdzi dēlu, lai ieaudzinātu māksliniecisko gaumi un interesi par mākslu. Apmeklējām divas izstādes pēc kārtas – Izcilie modernisti un Gaudi.

Mēs sākām ar izstādi - Izcilie modernisti "No Monē līdz Kandinskim”. Šajā multimediālajā izstādē ir apvienoti 14 modernisma slavenāko pārstāvju darbi.

Šī ir unikāla vairāk nekā 500 animētu glēznu kombinācija ar muzikālu pavadījumu, kas rada neaprakstāmu atmosfēru un ļauj skatītājam uz mirkli iegremdēties ģeniālo mākslinieku pasaulēs.

Šī izrāde ilgst nedaudz mazāk par stundu un šajā stundā man likās, ka esmu lidojusi ceļojumā uz citām pasaulēm, tas bija ļoti iespaidīgi.

Tālāk mēs nokļuvām Gaudi brīnumainā pasaulē. Elpu aizraujoša Barselonas arhitektūra, drosmīgas formas, spilgtas žilbinošas krāsas, negaidīti risinājumi. Ļoti interesanta un oriģināla, šī ekskursija ilga 20 minūtes.

Teikt, ka bijām apmierināti ar izstādēm, ir par zemu. Tas ir emociju lavīna.

Zāle ir omulīga, sēdvietas ir jebkurai gaumei. Šeit neuzkrītoši apkalpo - dzērieni, šokolāde, deserti.

Atsevišķs bravo foajē, te ir stilīgi un mājīgi, šeit gaidot pasākumu var pasēdēt pie dzēriena vai cienasta vai palasīt kādu no piedāvātajām grāmatām, vai arī izstādes noslēgumā pasēdēt un padomāt par redzēto pie kafijas tases vai vīna glāzes.

Šajā kultūrtelpā apskatei pieejamas arī izstādes: Japānas sapņi “Plūstošās pasaules tēli”, Gustavs Klimts “No mīlestības līdz nāvei”, Hieronīms Boss “Alegorijas. Sleptās zīmes” un autora izstāde „Pasteidzies iegaumēt manus vaibstus! Arturs Ņikitins”, kas apskatāma tikai līdz 20. februārim, tāpēc pasteidzaties, ja vēlies to apskatīt. Esmu pārliecināta, ka šīs izstādes ir ļoti cienīgas, tāpēc noteikti atgriezīšos šeit pēc jauniem iespaidiem un iedvesmas, ko iesaku izdarīt arī jums.

/no interneta/

Šeit var pasūtīt arī privātos pasākumus, manuprāt forša ideja, piemēram, vecmeitu ballītei vai māmiņu tikšanām ar mazuļiem.

Un tas vēl nav viss, ik pa laikam šeit tiek rīkotas izstādes dzīvās mūzikas pavadībā – sekojiet līdzi informācijai mājaslapā.

Izstāde atrodas pašā Rīgas centrā - Skolas ielā 2. Ieeja maskās, sertifikāti vai testi.

Cenas:

Ieejas biļete €12,00

Biļetes ar atlaidi €8,00
ISIC un ITIC kartes īpašniekiem, senioriem, invalīdiem,
bērniem (4-15 g.v.)

Ģimenes biļete €35,00
2 pieagušie un 2-3 bērni
(Ģimenes biļeti var iegādāties tikai kasē)

Dāvanu biļete €15,00
ieejas biļete ar atvērto datumu, izbaudīt var 3 mēnešu laikā

Vīns un māksla €25,00
2 ieejas biļetes un 2 vīna glāzes, izbaudīt var 3 mēnešu laikā

Klientu karte "Iedvesmas avots" €55,00
iespēja baudīt mākslas izstādes veselu gadu bezmaksas un neierobežotu reižu skaitu, un citi bonusi.

Darba laiks:

P, Otr - 12:00-20:00 Tikai privātās sesijas (pēc iepriekšēja pieraksta)

T-S 12:00-20:00 Plānotas sesijas vai privātas sesijas (pēc iepriekšēja pieraksta)

Sv - 12:00-18:00 Plānotas sesijas vai privātas sesijas (pēc iepriekšēja pieraksta)