Raksti komentāru un LAIMĒ 50 EUR dāvanu karti un stilista konsultāciju!

Raksti komentāru un LAIMĒ 50 EUR dāvanu karti un stilista konsultāciju!

12. Mar, 12:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sievietei, kļūstot par mammu, parādās brīnumainas spējas – viņa spēj vienlaikus darīt vairākus darbus un 24 stundās paveikt vairāk nekā jebkurš cits.

Neapjukt netīro drēbju kaudzē, pagatavot savai ģimenei gardas maltītes, parūpēties par mājīgumu mājoklī, atvēlēt laiku rotaļām ar bērnu un mazulīša aprūpei, būt lieliska sieva savam vīrietim, bet... Bieži vien starp neskaitāmajiem darbiem laiks sev tiek novirzīts tālu no prioritātēm.

Taču, lai būtu lieliska mamma un sieva, ir svarīgi atcerēties arī par sevi, atrast savu labsajūtas formulu, kas palīdz atgūt spēkus, uzlabot pašsajūtu un justies lieliski.

Iesūti savu BLOGU VAI pastāsti tepat KOMENTĀROS, kas veido Tavas labsajūtas formulu?

Varbūt tā ir relaksējoša vanna nedēļas nogalē, kad bērnu pieskatīšana paliek vīra pārziņā? Varbūt Tu kļūsti enerģijas pārpilna pēc nodarbības sporta zālē vai došanās mierīgā skrējienā? Bet varbūt Tu spēkus ikdienas skrējienam atgūsti, ļaujoties SPA speciālistu vai friziera rokām?

Stāstus un komentārus gaidīsim līdz 14.martam!

Kā iesūtīt savu stāstu?

  • Spied podziņu pie sava profila "PIEVIENOT RAKSTU";
  • Izvēlies rubriku „Sievietēm” un tagus – „Konkursi”, “Sieviete--māmiņa”
  • Pievieno savu stāstu;
  • Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā.

BALVA

DĀVANU KARTE 50 EUR VĒRTĪBĀ

APĢĒRBU UN AKSESUĀRU VEIKALĀ BRANCHESS

UN STILISTA KONSULTĀCIJA*

* Piedaloties konkursā, dalībniece piekrīt, ka stilista konsultācijas laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas.

20180221150142-22682.jpg

WWW.BRANCHESS.COM

20180221150322-84030.jpg

20180221150400-28821.jpg

20180221150434-92351.jpg

BRANCHESS VEIKALU ADRESES

Rīgā

Adrese: Tērbatas iela 40
Tālruņa numurs: +371 26629474

Darba laiks:
Pirmdiena - Piektdiena:  10:00 - 20:00
Sestdienās: 10:00 - 18:00

Svētdienās: slēgts

***

Adrese: Kr. Barona iela 44
Tālruņa numurs: +371 22 83 03 17

Darba laiks:
Pirmdiena - Piektdiena:  10:00 - 20:00
Sestdienās: 10:00 - 18:00

Svētdienās: slēgts

***

Valmierā

 t/c Valleta 2. stāvā
Adrese: Rīgas iela 4, Valmiera
Tālruņa numurs: +371 25156115

Darba laiks:
Katru dienu: 10:00 - 21:00
***

Ventspilī

t/c Tobago 2. stāvā
Adrese: Lielais prospekts 3/5, Ventspils 
Tālruņa numurs: +371 27732374


Darba laiks:
Katru dienu: 10:00 - 21:00

***

Alūksnē

Adrese: Dārza iela 4
Tālruņa numurs: +371 22 83 03 07

Darba laiks:
Pirmdiena - Piektdiena:  9:00 - 18:00
Sestdienās: 9:00 - 16:00

Svētdienās: slēgts

manderina manderina 14. Mar, 02:51

Manas labsajūtas formulu veido laiks sev. Ja es esmu bēdīga, dusmīga vai nokaitināta dodos uz veikalu. Citreiz nevajag neko pirkt bet vnk apskatīt, apčamdīt, relaksēties. Tas mani uzlādē un dod prieku, ka varu apskatīties apģērbus un piemērīt.. atršt jaunus stilus vai uzzināt jaunāko modi. Tur es jūtos vnk brīvi - bet ar nosacījumu, ka eju viena, ka neviens nerausta vai nesteidzina, bet ka varu izbaudit laiku. Protams tas sanāk reti bet tas ir tā vērts. Un vēl + visam labsajuta ir vanna un baudit skaistu mūziku blakām, kad visi jau guļ. Jo mammām brīvs brīdis bieži vien ir vēlu vakarā.

lauvinja lauvinja 14. Mar, 09:08

Kad viss "iet kā smērēts" visās jomās, nekāda labsajūtas un sevis atgūšanas formula nav jāmeklē. Bet ja tā nav, darbā stress dara savu, tad pirmā palīdzība iekšējā līdzsvara saglabāšanā ir duša pēc augriešanās mājās. Līstošs ūdens nomierina un ļauj sakārtot domas.

Otra lieta regulāras nodarbes sev un savam priekam - divas reizes nedēļā apmeklēju kora nodarbības, pilnveidoju savas dziedāšanas prasmes un pavadu laiku jaukā kolektīvā, tas uzlādē.

Nedēļas nogalēs cenšamies aizdoties pie dabas, vislabāk pie jūras, arī ziemā. Nekas mani tik labi neuzlādē, kā jūras šalkas un būšana pie jūras.

Pasākumi kopā ar draudzenēm, jeb meiteņu vakari (nu labi sieviešu vakari) - apmēram reizi mēnesī-divos - forša klačiņa no sirds.

Komandējumi darbā - nav pārāk bieži, bet pāris dienas prom no ģimenes, mierīgs vakars un pabūšana vienatnē, ļauj atgriezties ar jaunu enerģijas devu.

Protams, gribētos masāžu un spa, bet nesanāk regulāri.

crossonova crossonova 14. Mar, 06:09

Manu labsajūtu veido tas, ka varu izdarīt to ko vēlos ES un VIENA. Vai tā būtu karsta vanna, vai grāmatas izlasīšana, vai aizbraukšana uz veikalu, galvenais, lai tieku vienatnē, bez bļaustīšanās/kašķiem un citiem “traucēkļiem” fonā.
Tā kā esmu mamma 3 maziem bērniem(3.6g, 1.10g un 6mēn) un jaunākais vēl ēd tikai mammas pienu(kā arī vīra darba grafiks, attālums līdz vecvecākiem u.c.) tad šādi labsajūtas mirkļi diemžēl ir ļoti reti.

Alise S. Alise S. 09. Mar, 11:25

Vislielākais prieks un labsajūta man kā jaunajai māmiņai un sievai ir tad, ja bērns un vīrs ir veseli, smaidīgi, labā noskaņojumā, atpūtušies; pavadām laiku kopā pie dabas, tiekamies ar draugiem, apciemojam radus. Manas kā sievietes labsajūta ir, kad spēju izrauties un veltīt laiku tikai sev kaut vai uz stundu vai divām, aizejot uz sporta zāli vai uz kādu sevis palutinošu procedūru, vai ieiet pirtī, un šajā laikā ļauties atpūtai, mieram un vienkārši baudīt. Reizēm pat pietiek izskriet līdz veikalam vienai pašai un iepirkties, lai izvēdinātu galvu un nedomāt par "mājas dzīvi", lai pēc tam ar jaunu sparu, spēku un iedvesmu ienirtu ikdienas darbos un dzīvē 😀

kendal kendal 09. Mar, 11:22

Mana labsajūtas formula ir veselība, pastaigas un atpūta pie dabas, dārza darbi, priecīgi un laimīgi apkārtējie. Dažreiz kāds kultūras pasākums, garšīgs ēdiens un skaistumprocedūras. Pagulēšana karstā vannā un sildīšanās pie krāsns lauku mājās, grāmatu lasīšana, viesību rīkošana.

Elionore Elionore 05. Mar, 04:28

Pirmkārt, lai es varētu runāt par savu labsajūtu, visiem tuvajiem un mīļajiem jābūt sveikiem un veseliem un laimīgiem 😀 Bet formula, kas ikdienā man liek justies labi un atjaunot spēkus.. Ir viena lielā un daudzas mazās formulas. Lielā ir padarīta darba sajūta. Kad esmu realizējusi kādu savu pašmērķi, pabeigusi kādu projektu, nodevusi studiju darbu, īstenojusi kādu izsapņotu radošo projektu, kad manī nav radošās mokas, domas par to, kā lai visu paspēj, brīdis, kad varu netraucēti nodoties nākamo mērķu īstenošanai. Un tās mazās labsajūtas formulas.. Ajj, to ir daudz jo daudz. Piemēŗam, tase gardas kafijas no rīta, atsvaidzinoša duša, iespēja rūpīgi uzvilkt melno līniju uz plakstiņiem ar acu laineri, kad neviens mani nerausta aiz kājas, vakars ar mīļoto, skatoties filmu vai darot ko citu, sakārtota māja, izvēdināta istaba, kāda tālāka pastaiga, patīkama saruna, šokolāde, svaigi nolakoti nagi, brīdis pirms nakts miega, kad apskauju vīru un kaķis ieritinās mums kājgalī, jaunatklāta dziesma, kas ļoti iepatīkas, izbrauciens uz jūru (vienalga, ziema vai vasara)... Varu tā turpināt bezgalīgi. Tik daudz kas liek justies labi un laimīgi, ka nevar aptvert 😀

Inga B. Inga B. 05. Mar, 10:17

Mana labsajūtas formula= laba veselība visiem ģimenes locekļiem + iedvesmojoši panākumi (attiecības ar partneri + darbā) + atpūta + darba alga + ceļojums + laiks ar ģimeni.

Co_ora Co_ora 28. Feb, 11:08

Patiesībā nekas nedod tik lielu labsajūtu un sajūtu, ka esmu atpūtusies kā kopīgi pavadīts laiks bez skriešanas, bez stresa, bez kādām obligātām lietām, kam jānotiek! Visspilgtāk atceros to laiku, kad puisēns vēl bija maziņš, reizēm aizmiga viesistabā, mēs ar vīru ieriktejamies blakus un skatījāmies filmu - lieliski tā kopā, atpūšoties, visi veseli, nekas nav jādara!
Vēl man prieku un labsajūtu sagādā katra reize, kad izeju no mājas, bet prieks ir tikai tad, ja esmu apmierināta ar to kā izskatos, kā jūtos! 😀

Ilvija82 Ilvija82 28. Feb, 02:52

Sveiki!
Es jūtos labi tad, kad visi tuvākie ir veseli.
Ja man un vīram nav problēmu darbā, dēliņam labi iet dārziņā.
Manu labsajūtu ietekmē arī strīdi - nejūtos labi, ja esmu sastrīdējusies ar vīru, mammu, tēti vai māsu. Vienmēr esmu pirmā, kas mēģina situāciju risināt.
Es jūtos pavisam labi, ja redzu, ka mani abi vīrieši kopā čubinās, spēlējās, runājās vai dauzās.
Esmu ekstāzē, ja varu pavadīt laiku divatā ar vīru - nav svarīgi, vai tas ir laiks, kad ome ir izgājusi ar dēlu pastaigā, vai esam koncertā (kur bijām pavisam nesen), vai atpūšamies kādā viesnīcā. Uzskatu, ka laiks divatā ar vīru ir ļoti svarīgs mūsu abu labsajūtai, cik labi, ka ir omes!!!!!
Es jūtos labi arī tad, kad manas gatavotās pusdienas visiem garšo!
Un vēl - sarkana apakšveļa man liek justies enerģiski. Enerģija ar labsajūtu iet roku rokā!
Tas viss!

sandux sandux 28. Feb, 11:54

Mana labsajūtas formula...
Es ļoti novērtēju ik brīdi, kad nav jāsatraucas par tuvinieku veselību. Tas ir īpaši aktuāli, kad ir mazi bērni un vecāki stipri gados... Kad šajā frontē ir pieklusums, jau varu uzelpot vieglāk uz dziļāk.
Labsajūta rodas, kad darbā viss notiek glusi un ar mazāku stresu (tas gan gandrīz nekad nav piepildāms).
Labsajūtas formulā ietilpst atpūta ar savu ģimeni - vislabāk kāds kopīgs izbraukums ar nakti SPA vai kādā viesnīcā. Ak, kā es to gaidu! Iepriekšējo reizi kaut kur bijām aizbraukuši novembrī, bet tagad plānojam aprīlī, ja viss labi. Bet labsajūta rodas jau, par to vien domājot🎉
Mana labsajūta pārtiek arī no nodarbībām un laika, kuru varu veltīt pati sev. Tā priecājas, ja atrodu brīdi, kad vienkārši paskatīties seriālu, nolakot nagus vai atvērt žurnālu. Un īpaši labsajūta rodas, ja varu sevi izglītot (piemēram, joprojām priecājos par noderīgajiem MK teipošanas kursiem).
Labsajūtai nevajag daudz, tas var būt gan mīnus viens kg, gan apēsts eklērs🤣